Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 162 centi magas és 62...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 162 centi magas és 62 kilós lány kövérnek számít? Vagy duci?

Figyelt kérdés
Leginkább hasonló adottságokkal rendelkező lányok véleménye érdekelne, hogy milyennek látják magukat :) és ezt a testalkatot.
2011. febr. 27. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Öhm....az a helyzet hogy ha ezt a kérdést feltetted akkor tuti hogy minimum ducinak érzed magad. És az a helyzet hogy ezekkel a paraméterekkel szerintem az is vagy. Egy jó testű lány 160cm körül kb 55 kiló, neked le kéne adni ebből szerintem mert gondolom látszik is...De lehet hogy az utánam következők majd jól leugatnak és közlik hogy ez pont jó. Dehát ízlések és pofonok. Ja és bocs, hogy fiúként válaszolok:)
2011. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
kövér nem.de duci igen szerintem.. hát én 170cm vagyok és nem vagyok ennyi..
2011. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok, a barátnőm, akivel még nem találkoztam( ezt ne firtassuk, ez van, fogadjátok el, ne térjünk ki rá:D)

Szóval remélem nem duci, láttam róla képeket de ott teljesen átlagos volt.Félek, hogy élőben nem fog tetszeni.

2011. febr. 27. 21:03
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

nem számít kövérnek, de azért sovány sem...

ha már megbeszéltétek a találkozót ott ne hagyd!

sosem lehet tudni, lehet tetszeni fog :)

2011. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szerintem átlagos, ezért várnék ilyen magas lányok válaszára elsősorban, hogy nekik mennyi a súlyuk és hogy érzik magukat, soványak-e vagy nem.
2011. febr. 27. 21:13
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 163 vagyok 53 kg-mal:D Az ismerőseim 75%-a szerint pont jó a testsúlyom, a maradék 25 meg a ducikra bukik.
2011. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

21:15

Szóval szerinted ez a +9 kilóval már duci lenne?:S

9kiló ilyen sok?Meg olyan suliba jár ahol sokat edzenek szóval szerintem inkább izomban van, legalább is remélem.

2011. febr. 27. 21:23
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
nem tudom, nekem a bnőm 182 centi 55 kiló. Ez az ún modellalkat. Ha te ezt szereted, ne számíts sok jóra. Én spéci a modellalkatot csípem, de simán lehet jó nő a te bnőd is, végülis az arányokon múlik minden, és persze az ember saját ízlésén.
2011. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Én 162 cm vagyok és 52 kg és már látom magamon, hogy van egy kicsi túlsúlyom, amin már elkezdtem dolgozni, hogy lemenjen. A barátnőm pedig a 182 centijéhez 62 kiló. De ha képeken nem látszott ducinak, akkor lehet tényleg izom vagy nehezek a csontjai :D

17/L

2011. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos. :)

teljesne mind1 hogy hány kiló vagy, lehet bombanő vagy attól függetlenül ( nekem pl. nagyon nagy a csontsűrűségem... ezért nem a 40 kilósok táborát sokasítom.. ) és mégis kapok visszajelzéseket hogy jól nézek ki lányoktól,fiúktól,osztálytársaktól. :) ezt nem nagy képűségből mondom csak na :D nem azza lkell tördőni hogy hány kiló vagy hanem érezd jól magad benne :)

2011. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!