Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem miatt mélyponton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem miatt mélyponton vagyok, hogy lehet ebből kijutni?

Figyelt kérdés

Az utobbi 2 hétben 2 erőteljes érzés váltakozott bennem. A múlt héten még a "mennyben" járkáltam, most meg úgy érzem magam mint aki pokolba zuhant. Egyrészt annak a következménye, hogy nagyon érzelmes vagyok és sokszor analizálom a dolgokat(pl a kapcsolatomat vele), másrészt meg úgy érzem Ő eltávolodik tölem(pedig még pár napja minden rendben volt, sőt tulságosan is). Nem tudom mihez kezdjek magammal, nappal mindne rendben van(valószínüleg azért mert suliban vagyok és nincs időm máson gondolkozni) de estenként mindig rámjön a sírás. :(

~18 éves lány


2011. febr. 23. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vele beszéld meg :D
2011. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már többször mondtam neki, fontos nekem meg ilyenek. És a tegnap mikor beszéltem vele még úgy tünt, hogy azelötti napokon féreértettem a helyzetet és mégsem távolodunk el egymástól. De ma viszont úgy tünik, hogy a tegnapi csak látszat volt és azért beszélt úgy, hogy megnyugtasson.
2011. febr. 23. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Probálj meg máshogy közelíteni hozzá, vesd be a női bájadat, ilyesmiket :) Simogasd sokat, főzz neki valamit. Hidd el, ezt imádjuk:D
2011. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy kis "apróságot" elfelejtettem megemlíteni. Egyik az, hogy külömböző országban lakunk és emiatt nem járunk, soha nem jártunk, legalább is nem mondtuk ki. Viszont amikor együtt volt akkor olyan volt mint egy kapcsolat és nem olyan rég ennek a folytását terveztük, csak hogy úgy érzem valami változott... És annyira rossz ez a távolság.(pedig még volt így, hogy hónapokig nem láttuk egymást és mégis mikor újra talkoztunk minden úgy ment mint régen) Nagyon félek attól, hogy mire visszajön minden elmúlik.

Azért köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 23. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!