Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "kisért" az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "kisért" az exem?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok együtt a férjemmel, van 2 gyerekünk, 6 éve vagyunk házasok.

Őelőtte együtt voltam 3, 5 évig egy olyan férfival aki a mai napig rendszeresen megjelenik álmaimban.

Ne nevessetek ki, mert nem arról van szó, hogy néha néha álmodom vele! Egyébként is sokat szoktam álmodni, de amikor vele álmodom mindig szexuális jellegű, és ezek az álmok a legintenzivebbek.

Igazából a kapcsolatunk olyan volt, hogy az eleje normális, utána meg csak bántott és alázott, megcsalt. Szóval maga a kapcsolat nem volt egy mennyei, de mégis azt mondom, hogy ha az én érzéseimet kell nézni, akkor életemben őt szerettem a legjobban, vagyis hogy az igazi ő volt. Tudom , hogy az az igazi akinek én is az vagyok, de mégis, eddig nekem valahogy(lehet csak az álmok miatt) illetve lehet hogy az álmok is azért vannak, de ő volt a leghatalmasabb érzelmeket kiváltó személy.

Nagyon rosszul váltunk el annak idején, akkor is épp megcsalt, nekem meg kapóra jött a mostani férjem, és kirántott abból a kapcsolatból. Mi boldogok lettünk, házasság gyerek, midnen rendben van itton, szeretjük egymást, boldogok vagyunk. Az exem ugyan azt az életet éli mint mellettem, dolgozik, utána haverok, póker , kocsma, a csaja meg otthon ül és várja.

Szóval az lenne a kérdésem, vagyis a problémám, hogy ha találkozom vala, nem tetszik, nem vonzódom hozzá fizikálisan, nem tudnék (persze ha nem lenne a férjem akkorra vonatkozik az állitás) szexuálisan vonzódni vagy lefeküdni vele, nem tetszik semmilyen módon, mégis szinte havonta álmodom azóta is vele. Álmaimban iszonyatosan intenziv érzelmek vannak, elmegy addig a szintig mint mikot a kapcsolatunk még tartott és borzalmasan szerettük egymást. Annyire intenziv az álom, hogy ne nevessetek de esküszöm mikor szex van benne, még el is élveztem álmomban.

Nem tudom miért van ez de teljesen kivagyok borulva tőle, mert nappal egy fél százaléknyit sem érdekel a pasi sem semmi ami vele kapcsolatos, el sem tudnám képzelni, hogy hozzám érjen, viszont ezek az álmok rendszeresen jönnek, és felidézik bennem azokat az érzelmeket amiket átéltem vele, és sajna csak vele volt olyan. Nem a szex, hanem ez a aszerelem dolog is. Szóval nem tudom miért lehet ez.

Segitsetek már, szerintetek mit kéne tennem? Beszélnem kéne vele, vagy?? Mit kéne csinélni, hogy elmuljanak ezek a dolgok? Mitől lehet ez?


2011. febr. 24. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudat alatt odáig vagy érte..Ne találkozz vele,ne beszélj vele,csak felborítasz mindent.
2011. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hiányzik neked a szerelem. Sajnos általában az első igazi nagy szerelem után már nincs második, ahogy az ember idősebb lesz már nem tombolnak úgy a hormonok se. Lehet, hogy a férjeddel minden rendben, de nem vagy belé fülig szerelmes. Ezért az agyad egy idealizált képet vetít eléd a szerelemről, amelynek nem lehet más a szereplője mint az, akit szerettél anno. Gondolom a mostani kapcsolatod sose volt olyan lángoló és szenvedélyes mint az előző.
2011. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,sose volt olyan.
2011. febr. 24. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlo <erzesek> az exem irant ugy multak el, hogy talalkoztam vele, igy tudatositottam magamban, hogy valoban nem jelent mar semmit nekem es tobbe nem almodtam vele.
2011. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!