Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság elfogadott a homoszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elfogadott a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Ugye egy ideje, már megy ez a nézet a homoszexualitással szemben (több mint 3000 éve) és mostanában én is felfigyeltem a témára. Én egyáltalán nem ítélem el őket, sőt inkább kiállok mellettük, bár én magam soha nem közösülnék nővel. Volt régen egy osztálytársam akit betegesen szeretek, még most is, de azon nem alapul vonzalom.

Szerintetek rendjén van, h szimpátiát érzek velük és teljesen természetesnek tartom az ilyen kapcsolatokat?


2011. febr. 24. 13:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
6%
Nem.
2011. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos még mindig nem eléggé elfogadott. Obama tett érte, de ugye hol van az Magyarországtól... Itt még nagyon gyerekcipőben jár a tolerancia.
2011. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Néhol már kötelező is... :)
2011. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
semmi bajom nincs a homoszexuálisokkal, nekem a bu.zikkal van bajom akik felvonulnak Budapesten (vagy akár máshol) a férfiak egy szál tangában, szívecskés napszemüvegben, nem sokszor járok Pestre, de nem költöznék oda mert minden órában látok egy buz.it ami engem zavar. Ha otthon vannak, nem mutogatják magukat akkor engem nem érdekel. Amúgy szerintem természetellenes de ez az én véleményem.
2011. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
nem
2011. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
NEM, és nem is lesz!
2011. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Változó, hogy hol. Ha melegként egy kis faluban akarsz élni, ott valószínüleg rosszabb a fogadtatása mint mondjuk Pesten. Kicsit több átlagos, intelligens meleg kéne a médiába nem csak ilyen hajtűdobáló díszpintyek.

Ők is csak emberek, és nagyon sokfélék.

2011. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol elfogadott. Keleteurópában (ahová magyarországot is sorolják) pl nagyon intoleránsak az emberek a másikkal szemben minden szempontból.

De vannak olyan országok, ahol hálistennek senkit nem bámulnak meg az utcán amiatt, mert azonos neművel sétál kézenfogva és senki nem próbál meg beleavatkozni a másik szexuális életébe...

2011. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan haladó országok ahol a triszexuálisok poligámiája is normális, de már vannak quatroszexuálisok is...
2011. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

(elsö vagyok)

És én is meleg vagyok. Sajnos...

Ez nem egy döntés kérdése. Maximum hosszas tiltakozás után való elfogadás.

2011. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!