Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképű pasi vagyok de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű pasi vagyok de nincs önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az önbizalomhiány a gyerekkorom miatt van.A lányoknak tetszek de nincs elég önbizalmam hogy megismerkedjek velük.Kevés lány ismerősöm van.18 vagyok és még nem volt barátnőm egy pár lány érdeklődött irántam de nem tetszettek.

Nem vagyok átlagos lehet kicsit túl komoly is vagyok meg érzelmes.Kicsit zárkózott de inkább lányok terén szerintem azért mert tapasztalatlan vagyok.Valamilyen tanácsot kérnék tőletek.


2009. febr. 15. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Van annál nagyon hajtóerő, mint mkor egy fiú szerelmes lesz egy lányba? Amikor nagyon rákattan, testileg lelkileg egy lányra?


Tehát, ezek a lányok akik utánad mennek és te lelépsz előlük mivel nem érintettek meg, keress te nőt.

Ha félénk vagy és érzelmes tuti voltál már szerelmes.

Én is hasonló fiú vagyok, sokszor voltam szerelmes, és akkor lépni kellett meg megőrültem tőle. Ott volt a lány, mások meg utánam.

De nekeme az kell akit én választottam.

Megkaptam.


Nyisd ki a szíved.

A többit kinövöd, tartja a hülye közmondás.

2009. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mutass képet és agyondicséérünk:)


Amúgymeg.. Te is bevallottad,hogy jóképűnek tartod magad,ez már jó jel. Tisztában vagy az adottságaiddal,merd használni:) Legyél kicsit nyitottabb a lányok felé, lehet, hogy túl nagyok az elvárásaid velük szemben. Nem volt egy sem, akivel jól kijöttél volna? Szerintem az is elég,ha kezdetben csak barátkozol,és megnyílsz, aztán majd bátrabb leszel lányok terén is:)

Sok sikert! L/17

2009. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen csak te tudsz változtatni, oda kell menni, ennyi, eddig a legtöbben még túlélték.
2009. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
vegyel visz abuszkesegedbol
2009. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!