Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a legtöbb pasi önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert így is van.
2011. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

És szerintem nem is baj :)


16/L

2011. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2011. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
keressél egy nőt akkor vazze
2011. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én meg miért érzem azt hogy a legtöbb nő a férfi szerepet akarja betölteni és miért olyan rámenősek ami elriassza a férfiakat?ki érti ezt...
2011. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Bocs de az nem én voltam!

Amúgy csaj vagyok,és kíváncsiságból tettem fel a kérdést.Mivel mostanában olyan pasikkal sikerült megismerkednem,akiknek az önbizalmuk valahol a béka segge alatt van.

2011. nov. 6. 18:20
 7/15 The Deathworm ***** válasza:
nem a megfelelőekkel van kapcsolatod...
2011. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

vagy túl nagyok az igényeid....

és nálad mit jelent az hogy valaki önbizalom hiányos??

nem dugott meg rendesen?vagy nem volt elég pénze?vagy nem volt elég rámenős vagy még is mi?érdekelne...mert az kicsit gyanús hogy egyik pali sem felelt meg neked...nem lehet hogy benned van a hiba és várod a herceget fehér lovon és irreális elvárásaid vannak ami lehetetlen teljesíteni?

2011. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nincsenek elvárásaim..Csak annyi,hogy ne ócsárolják magukat a pasik.Pl egy helyes pasi aki nagyon is be jön azt írja "úgy is tudom,hogy esélyem se lenne nálad,mert csúnya vagyok"

Kb itt kaptam sokkot

2011. nov. 6. 18:39
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

sok visszautasítás miatt mond ilyeneket. sajnos én is ilyen vagyok, mert én kézenállva is sétálhatok az utcán, minden csajszi csak barátként tekint rám pedig szerintem nem vagyok ronda.

állítólag nem vagyok elég nyitott, de amikor meg nagyon nyomulok a csajra, azis baj, ha nem, azis. szóval én úgy vagyok vele, hogy majd egyszer jön.

2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!