Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy a pasi, akivel már egy ideje szemezgetek úgy vágyjon rám, mint még semmire?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd magad kokainba!
2011. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Chupachups ***** válasza:
Szerintem mar igy is vagyik rad. Menj dumalj vele , ismerd meg aztan jo dugast.
2011. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kacsintgass rá, mosolygj, stb :)
2011. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél fel valami szexi rucit, és célozgass arra, hogy valami esetleg lehetne köztetek.
2011. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Tard szet a labaid, egyszer jol megken aztan johetsz GYK-ra a "miert ien bunko mindegyik pasi?" vagy a "vannak meg normalis pasik?" de akar a "lehetek ettol terhes?" cimu kerdesekkel.
2011. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

12:38

kösz,de én nem igy gondoltam...

2011. nov. 4. 12:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és én nem csak lefeküdni akarok vele!!
2011. nov. 4. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok egy pasival :)
2012. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű... De nem lehetetlen.. Keltsd fel a figyelmét, szólítsd meg bármilyen dumával..(szép időnk van, te is erre jársz?..stb ) Utána ismerd meg, vagy ki de a lényeg, hogy olyat adj neki amire vágyik, amit szeretne ( és ez nem csak szex)... ha meg tudod adni neki akkor minden pillanatban hiányozni fogsz neki amikor nem vagy vele... Egyre vigyázz... ne válj a barátjává...mert az tartós maradhat:-( neked pedig mint pasi kell...akkor hajrá..
2012. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!