Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e sikeres férfi úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e sikeres férfi úgy, hogy nem áll mögötte egy nő?

Figyelt kérdés
Sajnos most kudarcot kudarcra halmozok és sajnos kissé félek az emberektől (félek kérdezni és kezdeményezni), ezért szinte lehetetlen nekem a párszerzés. Ugyan nemsokára pszichiátriára megyek a fóbiámmal (a néhai alkesz nagymamámnak köszönhetem), de sikeres lehetek-e?
2011. febr. 24. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
sikeres lehetsz bármiben csak küzdeni kell. a siker mögött nemcsak nők és pénz áll. szerintem az a siker után jön
2011. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy mondás, nem igaz mindig és mindenkire
2011. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

jobb, ha a nő előtte térdel :D

egyébként persze, hogy létezik

2011. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nő nélkül lehetsz csak igazán. Nem szvja el a pénzed meg az energiád
2011. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet megkövezni, de egy sikeres és boldog párkapcsolat kihozza az emberből a maximumot. attól független lehetsz még sikeres, egyénfüggő.
2011. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oszinte legyek szerintem egy ferfi lehet sikeres no nelkul is! erre van konkret peldam ...
2011. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak nekem az a gondom, hogy a családommal se vagyok túl jóban és eléggé kevés barátom van. :S
2011. febr. 24. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:

A "siker" függhet:

- tehetségtől és munkától (legritkábban)

- szerencsétől (gyakori)

- lopás, csalás, hazudástól (ez a leghatékonyabb, nyilván)


Nő akkor van ha pénz is, de nőtől pénzed nem lesz. Épp fordítva. Ez nem tyúk/tojás eset.

2011. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki magától, vagy szerencséjétől lesz sikeres vagy sikertelen. De egy párkapcsolat bármilyen előjellel megsokszorozhatja ezt. Egy hamonikus kapcsolatban a nő hatalmas lökést adhat a sikerességnek, egy pokoli rossz kapcsolatban meg sokkal jobban tönkretesz mindent, mint lett volna nélküle. Szóval ez nem vagy-vagy kérdése, hanem inkább előjelhelyes összeadásról van szó...
2012. nov. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Siman lehetsz, persze. nehany szerencses dontes, jo dontes, valtoztatas a szemleleteden (!!) es kesz. Boven lehetsz notlenul sikeres. Utana majd lehet, hogy egyszercsak elkezd neha egy-ket no ragadni rad.
2013. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!