Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól még lehet egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehet egy férfi sikeres az életben, ha nem áll mögötte egy nő?

Figyelt kérdés

Mert ugye a mondás úgy hangzik,hogy"Minden sikeres férfi mögött áll egy nő.."

Ez tényleg igy van,vagy osszam el kettővel..,hogy kb. ennyire állja meg a helyét ez a mondás?!Amig nem találok magamnak barátnőt addig nem lesznek sikereim az élet minden területén,vagy,hogy kell ezt érteni mennyiben járul hozzá a nő az én sikereimhez?


2010. máj. 4. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetsz,önállóság,tarpra esettség és kitartás,kreativitás és nagy-nagy szerencse kell hozzá stb.


Szerintem ezt úgy gondolják,hogy a nő erős támasza a férfinek jóban-rosszban,amiben tud segít,kitart a párja mellett stb.

2010. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Aki korán kel mindig lel aranyat?

freddy Mercury,Elton John,Csajkovszkij sikeres volt?Pedig nem állt mögöttük nő( gyakran férfi,de az más tészta).Nem azért kell a nő neked,mert sz@rul alakulnak a dolgaid,hanem mert csak egy kapcsolatra tudsz gondolni8meg a szexre) s amíg ez feszélyez,addig ebben látod a problémáid okát,plusz nem érzed magad teljesértékűnek,nemtudsz a gondjaiddal törődni.

Azért persze csajozz be,mert az jó.Jó,hogy nem kell hokizni folyton és lelkileg is kiegyensúlyozottabbá tesz.Bocs ,hogy Csernus voltam

2010. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2010. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi Csernus!:XD Hát valahol beletrafáltál a lényegbe,de mostanában sajna nincs sikerem a csajoknál,ezért úgy vagyok vele,hogy majd lesz ami lesz párkapcsolat terén nem erőltetem... Addig próbálom a saját életemet egyenesbe hozni:/Egyébként meg ott van pl. Dzsudzsák Balázs és neki sincs jelenleg barátnője és még is sikert sikerre halmoz!
2010. máj. 4. 15:38
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezzel a linkkel most mit kezdjek?Példának hoztad fel,hogy az öreg is nő nélkül ért el sikereket?:D
2010. máj. 4. 15:41
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak a jellemtől függ.

Van aki egy nő mellett érzi magát erősnek, van aki nő/nők nélkül.

Te melyik lennél?

2010. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Van aki egy nő mellett érzi magát erősnek, van aki nő/nők nélkül.

Te melyik lennél?"


Én nő nélkül is erősnek érzem magam,csak mostanában kicsit sz@rul mennek a dolgaim,és elgondolkoztam hátha ez lehet a probléma...

2010. máj. 4. 16:04
 8/19 anonim ***** válasza:

CSaj vagyok és szerintem nem ez a gondod.Nézd nem hiába van a móndás egyszer fennt és egyszer lennt.Na mondjuk én már nem is emlékszem mikor voltam fennt,na de ez nálam anyagiak miatt van kiskorom óta.

Ha lesz majd pénzem akkor majd talán fennt leszek.Jó lenne az 5-ös

2010. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hanem mi a gondom?:)Egyébként most épp melót keresek,meg van egy kis tartozásom a tb fele..,egyéb gondom nincs!No meg jó lenne egy nő is..,azért már:D Nekem még a szerncsejátékban sincs sok szerencsém,de azért mindig megadom az esélyt fortunának,hátha engem talál el!:)
2010. máj. 4. 16:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Sikeres lehetsz nő nélkül, de nem lehetsz egész.
2010. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!