Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden sikeres férfi mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden sikeres férfi mellett ott áll egy nő?

Figyelt kérdés

Ha nincs barátnőm akkor nem leszek sikeres?


Vannak céljaim amit el szeretnék érni. Ilyen például a saját ház, jó kocsi, jól fizető állás. Ez nem lehetséges ha nincs barátnőm???


2011. szept. 10. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetséges édesem, ha tanulsz, sokat. És tehetséges vagy.
2011. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennyi agysejttel még akkor sem.
2011. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
...aki jól járt.
2011. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
* ha lenne
2011. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
inkább előtte térdel
2011. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha a felsoroltakban méred a sikert,akkor azokhoz nem szükséges párkapcsolat.

Én pl akkor mentem bele hosszabb távú komolyabb kapcsolatba,amikor már majdnem mind megvolt a felsoroltak közül.

Mára meg az összes megvan.

Az akkori életembe nem is fért volna bele egy rendes kapcsolat,csak ilyen dugóbarátnő,diszkóban felcsípett barázdabillegető,lakásos szolgáltató meg satöbbi.

Este 8ig meló,edzés,alvás.

Ha sokat akarsz keresni,akkor csak hátráltat egy csaj.

2011. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, inkább azt mondanám, hogy minden kiegyensúlyozott életű férfi mellett.

Az ember társas lény, de az anyagi sikereinek semmi köze a nőkhöz. Viszont sem érzelmileg sem szexuálisan nem boldogul az ember a másik nélkül.

2011. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség is, meg nem is. Ha nincs egy társ melletted, akkor sokkal nehezebb elérni a saját lakást, a jó kocsit és még a jól fizető állás megtalálására is számottevően kevesebb időd van.


És nem mellesleg ezeket kiélvezni is nehéz egyedül.

2011. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze meg egy kutya meg a postán is állnak mögötte meg a bevásárlóközpontban is.
2011. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de én barátnő nélkül nem tudok rendesen koncentrálni a feladataimra, állandóan nőkre vadászok, mert nem bírom egyedül.
2011. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!