Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek, akinek 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek, akinek 16 éves koráig egy barátja sem volt, az halott ember?

Figyelt kérdés
Esetleg hogyan lehet barátokat szerezni?
2011. febr. 24. 22:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Gondolom egyrészt önbizalom hiány. Gondoltam arra is, mert ronda vok, de nálam rondábbaknak is vannak barátaik, így nem tudom.
2011. febr. 24. 22:32
 12/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Amit írtam, azt a barátságra írtam. Azért kérdeztem melyik, mert ez az egy barátja sem volt ez lehetett volna olyan is, hogy lánynak barátja...

De még mindig nem értem hogy nem volt barátod:SNekem sincs valami sok barátom, de mindig volt legalább 1..Ahogy írta valaki, a kiközösítetteknek is van klikkjük, ez így igaz..

2011. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Te tettél érte valamit?

Próbálkoztak már barátkozni veled?

Bántott valaki?

Szüleid mit mondtak erről?

Eddig megvoltál barátok nélkül?

Mi az érdeklődési köröd?

Milyen zenét szeretsz hallgatni? Küldj nekem egyet..

2011. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszicholóhust! Akár szociális fóbia is lehet a háttérben. Nem akarlak ijesztgetni, de lehetséges. Szerintem menj el sportolni, nagyon sokat segít! Egyrészt már maga a sport boldogság hormonokat termel, és aki vidám és jókedvet áraszt, az sokkal szimpatikusabb az embereknek. Én pl. areobic órákra jártam és után az öltözőben ment a dumálás. :) Lehet, hogy pár beszélgetéstől még nem lesznek a barátaid, de már sokkal előrébb vagy. Ja és a másokkal való beszélgetés is feldob és még jókedvűbb leszel, még szimpatikusabb az embereknek stb... :)
2011. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja és 17 éves vagyok.
2011. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én általánosban voltam egyedül, mert sokan csúfoltak és ezek után nem mertem közeledni senkihez.

-A szüleim tanították az osztályomat, szóval a tanárgyerek legszarabb mintapéldája voltam

-már akkor is 9-es szódásszifon szemüveget hordtam, és nem voltam szép gyerek

-zongora órákra jártam, és festészetre

-ráadásul félénk voltam

Egyszóval én voltam az osztály LÚZERJA :D

Akkor szar volt. Azóta sok idő eltelt a szemem megműtötték, gimiben elhatároztam, hogy kinyitom a számat, és nem fogok meghunyászkodni, ráadásul a kamaszkor sokat segített a külsőmön is. De a legfontosabb, hogy elfogadtam magam. Az önbizalom csodákra képes.

Most 21 vagyok, rengeteg barátom van, olyanok akikért tűzbe tenném a kezem, és egy csodás barátom. Még mindig zenélek, de most már senki sem tartja cikinek...

Szóval tudom milyen egyedül lenni, és azt is hogy ez nem kell h örökké tartson. Szerintem a legfontosabb, hogy legyen önbizalmad. És nem kell bátortalannak lenni. Ha valaki szimpi menj oda ismerkedni, keress közösségi fórumokat ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak mint te, és add magad.

2011. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16 vagyok, egy barátom se volt még, és élek...

Ha úgy értetted, hogy van-e remény még: miért ne lenne?

16/L

2011. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!