Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez már nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez már nem az első eset. Képtelen vagyok felfogni h h utálhat vki vkit ennyire

Figyelt kérdés

ezzel kapcsolatban már korábban is írtam ki kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


az újabb pletyka h" én szeretem az egy éjszakás kalandokat"

viszont most félek h ez a pletyka bekavar nagyon,mivel a suliban tetszik nagyon egy srác ,de ha a fülébe jut ez a pletyka(amiből egy szó se igaz,viszont hamarosan tudni fog róla az egész suli)

szóval el leszek könyvelve ...., miközben egy db egy éjszakásom se volt,és csak egy barátommal feküdtem le eddig, szóval ha igaz lenne akkor még elviselném.. de így??!

és még 3 évem van hátra,(mivel 5 évfolyamosba járok)..attól tartok h ebből előbb utóbb suli váltás lesz:/

viszont ettől nagyon tartok.

már nem tudom h mit tegyek:/

egyik bnőm azt mondta h majd megveri...nem akarom bajba keverni ,meg sztem ez nem segítene semmit se a helyzeten(pedig nagyon megérdemelné a csaj)

ti mit tennétek?


2011. febr. 25. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem ilyen történne alaptalanul, akkor tuti szétvetne az ideg. Megpróbálnám lecsillapítani magam, aztán elbeszélgetnék azzal a lánnyal. De semmi verekedés, fenyegetés, csak normális beszélgetés. Ugyanis veszekedésből soha nem sül ki semmi jó. Próbálj vele úgy beszélgetni, hogy csak ketten vagytok, és nyugodtan, higgadtan megkérdezni tőle, hogy miért mond ilyeneket. Ha te is nyugodtan állsz hozzá, akkor valószínű, hogy ő sem fog neked esni és így talán értelmes emberek módára tudnátok rendezni a dolgot.
2011. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Suliváltást semmiképp nem szabadna. Mindig menekülnél majd az életben, ha valaki elkezd szemétkedni? Biztosan lesz olyan ember, minden suliban, minden munkahelyen.


Aki meg értelmes, normális, az nem a pletykákra hallgat, hanem megismeri, valójában milyen vagy. Ennyi.


Ha valahogy röhejessé tudod tenni a csajt, beégetni a többiek előtt, az jó. De lehet, hogy már az is segítene, ha azt látná, téged nem érdekel a mesterkedése, csak röhögsz rajta.

2011. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

ez már 1 éve tart...nagyon elegem van belőle..nem értem h h lehet vki ennyire gerinctelen féreg:/

múltkor már beszéltem vele,mert leszólta a hajam,és zavarta h köszöntem a bátyjának:/

szánalmas,elég primitív szóval nem lesz könnyű vele beszélnem.

2011. febr. 25. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!