Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok hosszabb távon szerelmes lenni. Csak az első két hétben, de akkor iszonyatosan szerelmes vagyok. Utána elmúlik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Volt már 6,7 barátom, és egyikbe se voltam szerelmes hosszútávon, csak fellángolásképp.Vagyis 1. hét:hát kedves..ekkor összejövünk. 2-3.hét: nagyon jól érzem vele magam,érzem,hogy ő lesz az igazi, szerelmes leszek.Utána4-5-6. hét: egyre csökken a szerelem érzése amint észreveszem ,hogy belémszeretett.Normális ez, bennem van hiba?Ti is hasonló cipőbe jártok?Képtelen vagyok szeretni? Vagy csak nem ők voltak az igaziak?
2010. ápr. 12. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha életedbe nem voltál még szerelmes :)
2010. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uhh mintha csak te lennél én:) Szal érted:D Havonta váltogatta a pasikat, de végre megtaláltam az igazit, 2 éve szerelmes vagyok belé, 8 évvel idősebb mint én. Előtte havonta szerelmes voltam :D Várd ki:) Eljön a neked való:)
2010. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerelem nem összekeverendő a vonzalommal!
2010. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de ezt nem szerelemnek hívják... Ez csak szimpla fellángolás :D
2010. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez NEM szerelem olyan nincs hogy 2 hétig vagyok szerelmes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez képtelenség.

SOHA életedben nem voltál még igazán szerelmes!

Maximum vonzódásnak illik be amiről beszélsz.

2010. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!