Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találkozzunk/mit csináljun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozzunk/mit csináljunk úgy, hogy ne lássanak minket együtt?

Figyelt kérdés

...azon kívül, hogy nála vagy nálam találkozunk.

Különböző okok miatt nem szeretnénk nyilvánosan találkozni.

Nem "járunk".

Köszi az ötleteket!

17/L


2011. febr. 25. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A 60 éves tanárbácsi az, vagy néni?:)
2011. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívánod, az elmében szorítok nektek egy kis helyet.
2011. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

18:05

30...

2011. febr. 25. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Húú, teljesen mintha az én sztorimat olvasnám. ;) Egy cipőben járunk, a különbség csak annyi, hogy az én 'barátom' 27 éves.

Mi sem találkozhatunk különböző okok miatt nagyon nyilvános helyeken, de azért meg lehet oldani ezt is. :D

Mi ha pl moziba szeretnénk menni, akkor este megyünk, az utolsó/utolsó előtti vetítésre, akkor nagy valószínűséggel nem futunk össze szülőkkel, idősebb rokonokkal, ismerősökkel pl.

Ha étterembe akarunk menni, akkor nem a legnagyobb, leghíresebb helyre megyünk, hanem egy kis eldugott éttermecskébe. :D Sokkal romantikusabb is tud lenni az ilyen. :)

Mondjuk sokat számít az is, hogy merre laktok.. Mert mi pl úgymond vidékiek vagyunk, egy kisebb városban lakunk, ezért pl Pestre is fel tudunk menni, ha arról van szó.. Ott meg ugye rengeteg mindent lehet csinálni.

Esetleg kocsikázni és egy eldugott helyen megállni.. :P Vagy kirándulni.

2011. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Legyél jóban a lányával, hátha együtt rak meg titeket pedomacibácsi
2011. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.-nak köszi! :) A kirándulás jó ötlet, azt úgyis szeretjük mindketten. :) Ja, de igazából szüleimnek se kéne tudnia egyelőre... Persze, egy idő múlva majd nyilvánosan is megjelenhetünk, de addig...

Ha lenne felesége/barátnője/gyereke, akkor nem kezdenék vele.

2011. febr. 25. 18:44
 7/9 IQnindzsa ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni de jó eséllyel VAN gyereke/barátnője/felesége. Talán talán van egy icipici esélye ,hogy ez úgy szép ahogy van ,de szerintem sokkal valószínűbb ,hogy gyönyörűen megvezet téged ,hogy megnyíljon neki a mágikus gyönyörök kertjének kapuja. (Ezt nem tudom finomabban mondani...)
2011. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nincs, nagyon jól ismerjük egymást. :)
2011. febr. 27. 19:11
 9/9 anonim válasza:

Ha van kocsija,akkor menjetek el mondjuk egy másik városba egy parkba,olyan időszakban,mikor tudjátok nem sokan vannak ott. Illetve be is avathatjátok az egyik ismerősötöket,így nála is tudtok.

De vigyázz,nehogy hirtelen fellángolás legyen az egész,ilyen nekem is volt,csak még plusz 2 év korkülönbséggel. :)

2012. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!