Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve és 2 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve és 2 hónapja vagyunk együtt. Csúnyán beszél velem, mostanság pedig kifogásokat keres hogy hamarabb hazamenjen, vagy ne találkozzunk. Szerintetek is megunt már?

Figyelt kérdés
persze ő mindent tagad, állitása szerint még mindig szeret (én már nem ezt érzem, nem tehetek róla), és a 'csúnyákat' csak viccből mondja ha mondja, stb.
2011. júl. 10. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány? Miket mond? Lehet csak picit változott, de attol még szerethet:) mondd el neki h ne mondja neked mert rosszul esik.. ha szeret változtatni fog!
2011. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem szeret veled lenni,azaz megunt sajnos.Vagy van egy másik barátnője is és rá is időt akar szakítani:S

Én dobnám,főleg ha még paraszt a viselkedése is.

2011. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát elég paraszt a viselkedése... lány vagyok amúgy.
2011. júl. 10. 17:48
 4/20 A kérdező kommentje:
hát az elején (úgy egy éve) még azzal kezdte, hogy hülye... mostanra már a p*csához jutottunk.
2011. júl. 10. 17:49
 5/20 A kérdező kommentje:
persze énis előszőr meglepődtem hogy meri ezt mondani, utána már elhitettem magammal, hogy nem fáj, és én is kezdtem visszamondani neki ezeket.
2011. júl. 10. 17:50
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem elég mondani, hogy "szeretlek" meg hasonlókat, ezt bizonyítani is kéne, ami nála nem történik meg, szóval szerintem megunt.
2011. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
egyébként én az első vagyok neki. ez jelenthet valamit?
2011. júl. 10. 17:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
mondok egy mai konkrét példát: ki szerettem volna ülni napozni, mivel nagyon sok ideig csúnya idő volt. azelőtt nap megkérdetem kijön-e velem, ő persze igent mondott. nade ma amikor ideért elkezdte mondani, hogy de ebbe a nagy melegbe ő nem fog kint ülni velem, jó hogy most akarok énis napozni...na mire végre leértünk kifeküdtem egy órácskára, majd mikor jöttünk volna felfele én rosszul lettem a melegtől és elkezdtem szédülni...fél órán át azt hajtogatta hogy már pedig ő megmondta, hogy ilyen melegbe ne üljek ki és hogy milyen hülye vagyok. ezek után én befeküdtem az ágyba gondoltam pihenek kicsit,ő betett egy filmet. elszunditottam kicsit, majd a film végén közölte, hogy márpedig ő hazamegy, nem azért jött ide hogy nézze hogy alszom (azt is hozzáteszem, hogy épp menszin vagyok..). mondtam hogy akkor menjen, nem érdekel...erre azt mondja, hogy csak viccelt...igenám de egy óra mulva már fel volt öltözve, hogy ő megy haza mert jön az eső... elegem lett, fogtam a táskáját és hazaküldtem. (azt még hozzáteszem, hogy vagy 4-5 kifogást bevetett a tegnapi illetve mai nap folyamán, hogy miért megy haza hamarabb). nem tehetek róla, úgy érzem már nem szeret és nem érdemes folytatni, de mikor emlitem neki azzal jön, hogy beképzelem magamnak és ne hisztizzek.
2011. júl. 10. 18:06
 10/20 A kérdező kommentje:
én 20 leszek, ő 19. bocs a regényért, de muszáj volt kiadnom magamból mert már fáj rosszul vagyok ennyi sirástól.
2011. júl. 10. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!