Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az érzés? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az érzés? Kicsit a szerelemre hasonlít, de mégse

Figyelt kérdés

Olyan, hogy nagyon sokat gondolok az illetőre, ha találkozunk, rám néz, iszonyat mód zavarba jövök! De nem lehet szerelem, mert 1-akik iránt ilyesmit érzek, azokat általában csak felületesen ismerem 2-koruktól és nemüktől függetlenül érzek ilyen az emberek iránt 3-egyszerre több ember iránt is szoktam ilyet érezni

Mi ez az érzés? És előfordul mással is ilyesmi?

20L


2011. febr. 25. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
bejön,ennyi..
2011. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bele tudnál szeretni..
2011. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit talán színvonalasabb válaszokra számítottam, de úgy látszik, el vagyok tájolva :)
2011. febr. 25. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
mit akarsz ettől színvonalasabbat? magyarázzuk neked körül szinonímákkal? nem v szerelmes még. de ha most ellenkezni kezdesz velem, h de,igen az vagy. akkor minek teszed ki a kérdést?? azért, h megerőstísenek.. ha 3 ember iránt is érzel vmit, akkor nem lehetsz mindbe szerelmes, agyas!
2011. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te nem érted, miről beszélek. Ha valaki bejön, az nem ilyen érzés, ráadásul csak fiúk, és csak korban hozzám illők szoktak "bejönni" nekem. A szerelem se ilyen érzés.
2011. febr. 25. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon vonzódsz hozzá, megfogott a kisugárzása.

én is így vagyok egy lánnyal, annyi a különbség, hogy én ezt egyszerre csak 1 ember iránt érzem.

2011. febr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én igenis értem.... Én pont így érzek, van egy srác, aki iszonyat módon tetszik, de szerelmes mégse vagyok..... Szerintem ez azért van, mert nem ismerem még, csak párszor beszéltünk. Ha megismerném, szerintem szerelmes lennék...:)

A másik meg, amikor nem merjünk magunknak bevallani, hogy szeretjük, ilyen is volt már velem :)

2011. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!