Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit már nagyon nagyon régóta szeretek. És van egy csaja, aki rászállt már jó 5 éve amikor még én teljesen esélytelen voltam ,csak 10 éves.

A csaj őrült most ezt hadd ne magyarázzam.. Értelmes, nyomdafestéket tűrő magyar szót aligha tud mondani.

Régebben a pasi tudta, hogy szeretem, de most azt hiszi már elfelejtettem. A csaj most valamilyen okból, "ki akar velem békülni, hogy ne marjuk egymást" címszóval elmondása szerint...2 napja áthívott, én meg csaj fapofával hazudok össze-vissza, mindezt azért hogy lássam a szerelmemet. Nagyon hiányzott már. Ezzel csak az a baj hogy jobban szeretem mit valaha. Ha azt mondaná, hogy menjek el gyalog Ázsiába, megtenném. Szörnyen hiányzik, és fáj hogy nincs velem , egész nap csak sírni tudok. Pszichológus, pszichiáter nem használ. Egyszerűen nem tudok lemondani róla. Érdekes, mikor átmentem azzal támadott le, hogy van e pasim a csaj előtt. Mondtam neki hogy senki nem érdekel. Van egy közös gyerekük is, aki még csak egy éves, de borzasztó körülmények között..

úgy beszélnek egymással mint a kutyával, nincs mit enni, cigi persze van, nem takarítanak túl gyakran.fürdőszoba nincs.. stb.. de ha együtt lennénk, akkor persze javulna a dolog, én nem vagyok ilyen, meg ő sem, csak mostanában.

Mit csináljak? Ha együtt lennénk nekem az lenne a 7. mennyország, semmi nem kellene más. Beszélni sem nagyon tudunk.. Ötlet? 5 év alatt nem találtam hozzá foghatót .

Kivártam, hogy ne legyen törvénytelen stb. Most már csak rajta múlik. De nem merem elmondani.


2011. febr. 26. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kis draga 15 eves! Egy ferfire nem lehet 5 evig "raakaszkodni", ha nem akarja. Ezt valoszinuleg csak te latod igy, mivel bele vagy esve a pasasba, de majd az evek es a tapasztalat bellatatja veled, milyen kis buta vagy, hogy abban remenykedsz, egy idosebb ferfi, egy kis csitriert otthagyn az 5 eves (feltehetoen jol mukodo) kapcsolatat.

Keress magadnak valakit, aki korban, es tapasztalatokban hozzadillik.

2011. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a csaj gusztustalan ronda. ez a a legfinomabb kifejezés. és egyszer belevágott egy konyhakést, kész csoda h nem halt meg.
2011. febr. 26. 00:14
 3/11 A kérdező kommentje:
nem jól működő, a csajon elég sokszor látható mokka..
2011. febr. 26. 00:14
 4/11 A kérdező kommentje:
nem értem miből gondolod hogy jól működő...............??
2011. febr. 26. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem minden a külsőség,5 év az 5év.Nem a szél hordta össze.
2011. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

anyám 17 éve van együtt apámmal akit el is fog hagyni, és belátta, hogy semmi értelme nem volt. ismerek még rengeteget.

szerelem, az nem volt.

:D mind1 ez az oldal még sosem segített nekem, nemtom hogy vettem rá magam megint. azért köszi a válaszokat. ettől persze nem leszek gazdagabb, szegényebb.. én döntök. De kösz.

2011. febr. 26. 00:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, kiscicam, hogy epp, hogy NEM TE dontesz, hanem a ferfi.

O meg ugyfest dontott, mert, ha olyan rossz lenne neki abban a kapcsolatban, es annyira nagyon veled akarna lenni, akkor megtenne. Mert a ferfiak ilyenek, nem kisbabak, akiket vissza lehet tartani.

En sem ertem magam, a 26 evemmel, miert egy kis makacs 15 evest akarok meggyozni, majd az elet bebizonitja, ha a tapasztaltabra nem hhallgatsz.

2011. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudod nem minden férfi egyforma, a nők sem. De nem kötelező hallgatnom bárkire is. az én életemet nem láthatja át jobban más.
2011. febr. 26. 00:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő is közeledett hozzám. nagyon sokszor de az apám miatt meg amiatt hogy akkoriban csak 10-13 voltam nem lehetett, és most nem tudja hogy nekem még kell. nem túl okos
2011. febr. 26. 00:47
 10/11 A kérdező kommentje:
ha jó a kapcsolatod, nem veszekedtek/verekedtek éjt nappallá téve, nem iszol mit állat és nem fordulsz be. kívülről persze más neked ezt agy olvasni, lehet én is ezt írtam volna.
2011. febr. 26. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!