Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
14/L vagyok de amikor ránézek a korombeliekre őszintén szólva hányni tudnék. Minden buliba más-más fiúkkal smárolnak. És ismerek olyat is aki ha "szerelmes" (vagyis annak mondja magát) képes egy éjszakás kalandba belemenni a fiúért. Pedig tudja,hogy a fiúnak nemkell több. Csak én gondolkodom "maradian"? Mert szerintem ez közönséges és gusztustalan...
2011. febr. 26. 09:28
1 2
 1/12 Titok Tamás válasza:
Szerintem is gáz. 16/F
2011. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Úgyis Te vagy a jobb, méghozzá sokkal jobb, mint ők! Maradj is mindig ilyen! Te a gondolkodásodért csak maximális tiszteletet érdemelsz!
2011. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy te gondolkodsz maradian. Egyszerűen a nagy többség ilyen. Az a szerencse, hogy vannak olyan kivételek, mint én és mint te. 15/L
2011. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is te gondolkodsz helyesen. Nem sok fiú akarna olyan lánnyal kapcsolatot aki mindenkivel rögtön ágybabújik.
2011. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.:):)
2011. febr. 26. 10:07
 6/12 anonim válasza:
Nézd, ezt a mentalitást a média ereje hozza ki belőletek. Legyél trendi, legyél menő. A többi jön magától. Én amikor elmegyek egy buliba, konkrétan szörnyülködök a mai fiatalságon. Ezzel nem azt mondom, hogy öreg vagyok, csak keresztül mentem ugyanezen a korszakon és a mait összehasonlítva az enyémmel...undorító. 21/F
2011. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megvédem a szóban forgó lányokat, a következő magyarázattal élek:


"az egyszerűbbnél egyszerűbb az ok: igen, mi, az emberek,

van, aki prédikál, van, aki kurv@kkal hempereg,

és a kopasz brutál hentes kidobó is gyúr, mert gyerekkorában csúfolták,

a kamasz lány leszopja az egész diszkót,

mert magára hagyták, és így azt hiszi, szeretik"


Az idézet utolsó két sora most a fontos. A magyarázat, az ok tehát: a szeretethiány. Az a vágy, hogy fontosnak érezhessük magunkat vki mellett, hogy vkinek fontosak legyünk, még ha arra a rövidke időre is.

2011. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az idézet utolsó két sora most a fontos. A magyarázat, az ok tehát: a szeretethiány. Az a vágy, hogy fontosnak érezhessük magunkat vki mellett, hogy vkinek fontosak legyünk, még ha arra a rövidke időre is."


Szerintem ezzel a viselkedéssel csak eltávolodik a normális, szeretet adni tudó emberektől.

Ez nem a szeretetről szól, felszínességet és torzult gondolkodást mutat, melyet a média és a barátnők alakítanak.

2011. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 16/L vagyok, 16 és teljesen egyetértek veled. Én még nem csokoloztam, és nem azért, mert nem lett volna jelentkező, hanem mert nem akartam olyannal aki iránt semmit nem érzek. Engem is lehet maradinak hivni, ez van. Én is hányni tudnék az ilyen emberektől.. De az a baj, hogy sok fiunak ez tetszik.
2011. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ezzel a viselkedéssel csak eltávolodik a normális, szeretet adni tudó emberektől."


Ezzel egyetértek, azzal viszont nem, hogy "ez nem a szeretetről szól". Ezek a lányok a könnyebb utat választják afelé, hogy fontosnak, vonzónak, szexisnek, szépnek, NŐnek érezhessék magukat, nekik sikerélmény kell, s a fiúknál így lehet a legkönnyebben sikerélményük.


A médiás résszel szintén egyetértek, mert elsősorban az felelős a torzult gondolkodás kialakulásáért.

2011. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!