Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Csók után mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csók után mit tegyek? (Nem olyan hosszú)

Figyelt kérdés

Tehát holnap randim lesz és én meg akarom csókolni a lányt.

Ha mondjuk tök jól elbeszélgetünk,elvagyunk aztán a randi közepén csókolom meg akkor hogy lehet folytatni?

Simán csókoljam meg utána meg beszéljek tovább?Vagy mit kell /lehet utána csinálni?

Mi van akkor ha nem akarja?

Egy másik:Mikor csókoljam meg?Írnátok jeleket amiből észreveszem ha eljött az idő?


2011. nov. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a randi végén csókold meg, amikor elbúcsúztok!

Ha a közepén csinálod, akkor esetleg zavarba jöttök, nem fogtok olyan jól beszélgetni.

Sokkal jobb egy csókkal lezárni a napot.

Valószínűleg látni fogod, ha akarja, mert a szemedbe néz. Közelítesz felé. Ha hagyja akkor minden stimmel.

Sok szerencsét!

2011. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy mikor csókolod meg. csók után mondjuk karold át ezzel együtt simogasd meg a karját, vállát, derekát és beszélj tovább, esetleg fogd meg a kezét.
2011. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Randi végén, úgy sokkal jobb. Nem kell utána magyarázkodni, és ugye úgyis búcsázkodás, utána van idő feldolgozni a történteket, mikor ketten kétfelé mentk haza.
2011. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én már a randi elején csókolóztam a sráccal és így is nagyon jó volt :) 16/L
2011. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy érzed ez sok mindentől függ a legfontosabb a lány a jelek pl: ha nem csak te beszélsz hanem a lány is, ha nem mondtok semmit és már akkor mosolyog de a jelek is személyfüggők! No meg hogy mikor a közepén is jó mert utána még beszélgettek vagyis muszáj, most ha a randi végén akkor másnap lehet h nem lesz bátorságod eléállni de ezek mind mind személyfüggők! Erre magadtól kell rájönnöd én is magamtól jöttem rá ezekre a dolgokra a randizás közben hogy mikor mit kell csinálni persze ilyenkor a baki előfordul! Egy jó tanács romantikázz + bókolj neki" Sok sikert ;)
2011. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen tizenöt évesen?

ahelyett hogy veszed a fáradtságot és itt pofázol inkább menj el tanulni, hogy nem egy gyök kettes IQ-jú paraszt legyen belőled

A múltkor is azért törölték a kérdésemet mert a sok barom (lehet hogy te is) teleírkálták baromságokkal

2011. nov. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!