Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hó de elegm van ebből! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hó de elegm van ebből! Nektek nem? Sok szexmániás pasi!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek nincs elegetek hogy minden pasi jóformán csak azt akarja? Mert nekem már nagyon! Eddig csak ilyen pasikkal hozott össze az élet! Miért nem értik meg hogy attól mert 17 éves lány vagyok még nem akarok rögtön szexelni? Komolyan csak Én vagyok ebben a világban ilyen prűd? Vagy van más is aki hasonlóan gondolja? Nincs abban semmi baj ha egy hónap járás után megkérdezi a pali, de miért kell 1, 2 nap múlva már erre rátérni? Igen Én durván veszem ezt a témát, mert a múltamban is komolyan kivétel nélkül minden pasim ezt akarta. Megismerkedek egy tök jó pasival(persze 2 hónap pasizás mellőzés után, mert elegem lett belőlük) akivel már elég jól megvagyunk aztán egyszecsak elkezdi: Ó bébi milyen jó s..ed van, du..unk??? Én meg ott is hagytam mert kajak letámadt! Miért történik mindig ez velem? Miért nincs legalább egy pasi akit nem csak a szex érdekel? Jajj ez felidegesített, de komolyan! Kérlek titeket válaszoljatok nekem csajok! Van valaki aki hasonlóan érez?
2011. okt. 23. 07:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
A fiúk igy müködnek ebben a korban. Dolgoznak a hormonok, és mindig a szexen jár az eszük.
2011. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor én nagy kivétel vagyok (: 17/F
2011. okt. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
hát te még nagyon az elején jársz:)
2011. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Lehet de akkor is! Olyan idegesítő ez! Komolyan miattuk leszek vagy lezbi vagy monogám örökre. Nem értem az elején miért nem elég csak a csók??? Am. kösz a válaszokat. :)
2011. okt. 23. 08:24
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
most akkor vagy nem vagy tisztában azzal, mit is jelent a "monogám", vagy ne csodálkozz, ha csak le akarnak fektetni...
2011. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hallod,én 2évig voltam a barátnőmmel,úgy,hogy csak csókolóztunk...17F

Ismerkedjünk meg :)

2011. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Ezt mi is kérdezhetnénk:) Hidd el a másik oldalról sem sokkal egyszerűbb a helyzet, ha nem tartozol a manapság divatos sablonok közé.

Szerintem nem a megfelelő helyeken ismerkedsz, de persze nem tagadom, sok a tapló kisfiú.

24/F

2011. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ismerkedni? Itt? Végülis... :) De akkor is most kivagyok. :(
2011. okt. 23. 09:10
 9/20 A kérdező kommentje:
Amúgy társkeresőn szoktak ismerkedni de ha Te tényleg nem vagy olyan mint a legtöbb pasi (tisztelet persze a kivételnek) akkor legalább dumálni jó lenne! Szükségem is lenne rá! Szerintem(d)?
2011. okt. 23. 09:14
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mint mindenhol, itt is vannak kivételek. Így az általánosítást el is felejthetjük. Eddig rosszul választottál, ennyi. 22F
2011. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!