Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen a bnőm a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen a bnőm a nemi szervezete ellenébe? ( többi lent)

Figyelt kérdés

A bnőmnek ( 12 éves) az a baja hogy korán elkezdte borotválni a nemi szervét. De erről a szülei nem tudnak. Mit csináljon? Már nem meri borotválni de azt sem akarja hogy megtudja valaki.

Másik problémája:

A nemi szerve: nagyon "nyálkás"... ezzel lehet valami csinálni?


ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁRNÉK!!!!

Köszönöm.


2011. febr. 26. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"nemi szervezete ellenébe?" O.o

én nem értettem meg a kérdést a fanszőrzettel kapcsolatban, mi is ott a kérdés pontosabban?

12 évesen a hormonjai bolondoznak attól lehet nyálkás (remélem még nem szexeltek)

2011. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mered/nem akarod borotválni, ne tedd... Nem kötelező.
2011. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy borotválja a punciját, csak rá tartozik, a másik, meg az, hogy "nyálkás" az teljesen természetes, ha nincs kellemetlen illata és nem csíp a puncija.
2011. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
atyaúristen
2011. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PT-Daniel ***** válasza:
84%

:D Nemi szervezet... szerintem lapozgasd a biologia könyvet egy kicsit!


Miert baj, ha borotvalja? Az csak egy tevhit, hogy attol sürüsödik a ször! Azert tünik, sürübbnek, mert az egyes szallak vastagabbak a tövüknel, mint a vegen. Ugyanugy, mint a füszallak a mezön! A frissen nyirt kert is olyan tüsinek tünik rögtön nyiras utan, nem? Raadasul a borotva ferden vagja le, ami, ahogyan geometriabol tanultad, növeli a felületet! Ha egyszerüen hagyja nöni, utana meg epilalja vagy gyantazza, akkor ujra ugy nönek vissza, ahogy elötte volt!


A nyalkassag meg ne irritaljon, az csak jo, de azzal majd csak egy par ev mulva foglalkozz, hogy miert is. Örülj annak, hogy tapizzatok egymast, de ne vigyetek tulzasba!

2011. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezek természetes dolgok.

semmi baja nem lesz attól ha 12 évesen szőrtelenít.

2011. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnos a saját tapasztalatomból tanultam meg, hogy nem tévhit :(. Másfél éve nem borotválom magam, de még így is hetente kell epilálnom, mert olyan sűrű lett, és ilyen gyorsan visszanő!

Kérdező, azzal semmi baj nincs, ha "nyálkás", mert az a dolga. Ha nem büdös, vagy csíp, akkor az csak azt jelzi, hogy a hüvely egészséges. A borotválás helyett pedig inkább mással szőrtelenítsen (bár egy 12 éves lánynak szerintem bőven elég a bikinivonalat leszedni).

20/L

2011. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezen sírnom kell.. :'DDD
2011. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Tanulj bioszt.

Amúgy meg honnan tudod, hogy milyen odalenn a helyzet BARÁTNŐDNÉL?!

Ha fiú vagy, ne matass neki lent, mert a megrontás nem szép dolog, remélem tisztában vagytok vele, hogy 14év alatt tilos a szex.

Ha lány vagy, akkor meg eléggé átlátszóan kamu... XD

2011. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!