Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szerettek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szerettek jobban ha a fiúnak jó feszes a feneke avagy sem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem ez imponál.Ha a srác jó fej...stb meg külsőre is jól nézki de nem feszes a feneke attól még ugyanugy fogom szeretni.
2009. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem ez alapján döntünk,de mi is megnézzük és osztályozzuk,ha mást nem magunkban!

Ha nem muszály képmutatónak lenni én szeretem,ha feszes!

De boldogan lemondok a feszes popsiról,egy eszes srác kedvéért!

2009. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Klassz ha feszes:)
2009. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a pasi arca szep es jofej akkor nekem mind egy, hogy feszes e a feneke avagy sem!
2009. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ja
2009. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Miért,nőnél mi a jobb?Ha feszes,vagy ha löttyedt?Egyértelmű,hogy feszes legyen!!!
2009. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez amolyan pasis ego kérdés?az én páromnak feszes a segge de igazából ezt már csak akkor fedeztem fel amikor összejöttünk!Nem azt néztem egyszerüen!De az utcán szoktam ilyeneket is nézni egy pasin de az is jó ha egy kicsit kerek és ugy fezses!
2009. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is ugy vagyok vele es a bartnoim is h a feszes fenek imponal.Ismerek egy ojan pasit h jahhhhhhh az mar faj h mijen jol nez ki es termeszetesen a feszes feneke el nm maradhat:P
2009. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!