Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy lány, akit látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány, akit látásból ismertek mondjuk, hogy hívjátok el talira?

Figyelt kérdés

Szoval inkább először összebarátkoztok vele és úgy, vagy látásból ismeritek, aztán leálltok beszélni vele, és úgy? Vagy hogy? És mi van ha van pasija? Ezen agyalok már egy hete és teljesen bezavarodtam.

21F


2011. febr. 26. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg, hogy ráér-e pl. szombaton, és találkozna -e veled? Ha nem, úgyis elmondja, hogy miért?Elmondja, hogy nem vagy az esete, vagy, hogy van barátja, azért nem. De tudakozódhatsz is utána, hogy van-e valakije?
2011. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoros barátság + sok együttlét, beszélgetés + MEGÉRTÉS és (legalább egy minimális) vonzalom kell hozzá.. :) Többi megy magától általában :D
2011. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ciki, de olyan hülyén hangzik ezt így megkérdezni, lenne kedved meginni egy valamit?- pláne ha "nincs" hozzá kedve , akkor a aha oké :S szia :S
2011. febr. 26. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali

Találj ki valami vicces dolgot amivel megnevetteted aztán kezdjetek beszélgetni és hívd el valahova mondjuk 1 kávéra.Szerintem ez jó dolog lenne:)Tapasztalatom szerint a lányok nem igazán ismerkednek idegenekkel.Adj neki időt ,hogy lecsekkoljon.Pl 1ik nap beszélgessetek jegyezzen meg facebook vagy valahol keressen meg és utána kövinek már "ismerős" ként találkoztok.

sok szerencsét 20/f

2011. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt, hogy pláne ha így látásból ismerem. A barátkozással meg annyit hogy amikor elkezdek "barátkozni" akkor az sül ki belőle, hogy jajj neki ez a pasi tetszik, vagy van pasija, vagy csak simán nagyon hülyén jövök ki belőle.
2011. febr. 26. 19:44
 6/6 A kérdező kommentje:
19:42es válaszolónak, egy lány csak úgy nem fog lecsekkolni valakit, legalábbis szerintem. Vagy hogy érted te ezt a lecsekkolást? Mert ugye vannak ezek az órák a sulin, előtte már beszéltünk múltkor de csak úgy ukk mukk hukk voltam e más óráján is ilyesmi, szoval szigorúan suli. Am fősulira járok ha nem mondtam még, és az a baj lányok 75%ának van pasija. :(
2011. febr. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!