Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 8 . os, és az a helyzet, hogy van a sulinkban egy srác. de két évvel fiatalbb nálam 12 éves, 6. os, és nagyon jó barátok vagyunk. Még a nyáron ismerkedtünk meg mikor két táborban is együtt voltunk és akkoriban tetszettem neki. Eleinte fel sem tűnt, csak hogy mindig mellettem van, végül a bartánőm árulta el nekem, hogy hogy érez irántam. ( neki elmondta) Nekem is tetszett egy picit de kételyeim voltak afelöl, hogy mit kéne tennem, hisz 12 éves még egész kisfiú ( bár a korához képest megjegyzem elgé érett), tudom róla, hogy nagyon nagy csajozós, minden áron bartánőt akar és képes azt hinni hogy mindekibe szerelmes, minden nap másba. és persze egy picit zavart hogy egy fejjel magasabb vagyok nála, de végül nem jutottam semmire, kértem a barátnőmet, hogy beszéljen vele. Arra jutottak hogy a srác majd beszél velem és bevallja hoyg tetszem neki. hirtelen egy pillanatra nagyon örültem csak mosolyogtam és semmi más nem érdekelt. De aztán egyik pillanatról a másikba késégbe estem, hogy biztosan jó ez és mi lesz majd és sírni kezdem és mondtam a barátnőmnek hiogy beszélje le erről. Meg is történt. azután nagyon pocsékul éreztem magam, és úgy éreztem ribanc vagyok hogy ezt tettem szegénnyel.. A táborok után nem is nagyon beszéltünk. Aztán suliban valahogy megint összejüttünk sokat találkoztunk moziztunk meg hócsatáztunk ilyesmik. persze tuni kell, hogy nem csak velem van jóban, szinte az összes barátnőmmel a 8. osztályból. Azt kezdtem el érezni hogy kezd tetszeni nekem...minidg elmondtam hogy ki tetszik éppen neki és próbáltam segíteni neki mit tegyen és támogattam. DE egyik alkalommal nagyon kiakadtam...az egyik legjobb barátnőm tetszett meg neki aki nagyon jól tudta hogy én hogy érzek eziránt a srác iránt de őt ez nm is érdekelte, kacérkodott vele, SŐT a hab a tortán hogy ez a lány történetesen a srác legjobb barátjának szintén tetszik ( de ő sajnos amerikában van, kiköltöztek! Hosszú történet , a dolog vége az lett hogy én is és a srác is ( aki nem tetszik) megharagudtunk rá, illetve a két jóbarát is egymásra de végülis ez mostanra elfejetődött. sok ilyesmi női ügye történt, de ami a legrosszabbul esik, hogy nekem alig mond el már bármit, és nem tudunk beszélni..nem tudok vele közvetlen lenni és ő se velm, nincs témánk csak ha nagyon megeröltetem magam, pedig nagyon szeretném ha tényleg nagyon jóó barátja lehetnék, oylas valaki akire bármikor számíthat és ezt tudja is. De mindig mással osztja meg a dolgait , főként az egyik legjobb barátnőmmel akivel rengeteget beszél és már nagyon zavar, hogy engem teljesen elfelejtett...egyik nap elárultam neki, hogy tetszik de ő szószerint semmit ne mtudott rá mondani, elszúrtam. utána megbeszéltük, hogy jó lenne ha megint úgy lennénk mint régebben, jó barátok és ne hidje hogy teljesen belezúgtam. Ekkor minden okénak tűnt de valahogy a dolog nem jött össze. Most még kevesebbet besélünk és az egyik barátnőm si teljesen kiakaszt vele...mindig mondja hogy felesleges ezen rágódnom, úgyse tartott volna sokáig, nem tudom féltékennyé teni ha nem is szeret stb ÉS EZ ISZONYAT ROSSZUL ESIK és felidegesít! bár az ő véleménye annyira nem tartom fontosnak, ő volt az aki a táborban beszélt vele, és eléggé elszúrta a dolgot is de az egy másik hosszú történet.. A lényeg hogy nem tudo mit tegyek. A zén érzéseim szerint nagyonis jól ki tudnánk jönni egymással ha ő is így érezne irántam...rengeteg közös van bennük, és nagyon hasonló a véleményünk sok mindenben, de néha még most is vannak kétségeim hogy egyáltalán érdemes egy ilyet érezni ey 12 éves iránt?? megéri? Egyáltalán ő vajon hogy vélekedik rólam? nem is érdeklem, eszébe sem jutok? SEGÍTSETEK KÉRLEK MIT KÉNE TENNEM? ( bocsi hogy elgé hosszú lett, ha valami nem világos szóljatok!)
2011. febr. 26. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a szüleimmel nagy annyira jóa viszonyom, nem igazán mondom el nekik a problémáimat és ezért nem is volt még barátom...félek hogy mit csinálnak ha haza hozok egy fiút, és egyáltalán, hogy mondanám el nekik, ezért mindig nagyon is félek az ilesmi dolgoktól.
2011. febr. 26. 20:44
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és pillanatnyilag neki egy 7 es lány tetszik , méghozzá eléggé, de a lányak egy másik fiú tetszik és nem igen hajlandó belemenni a kapcsolatba, de azzal hitegeti hogy tetszik neki...
2011. febr. 26. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha elvonatkoztatok a korotoktól, egy kérdés merül fel bennem..


Ez így mind szép és jó, de te most tulajdonképpen mit is akarsz...?

2011. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végigolvastam.... DE MIÉRT????? Machoista volnék???? áááá
2011. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kis gyerekes játékok.. szerintem ha kicsit érettebb vagy, és hallgatsz rám, ki maradsz ezekből.. Vársz 2-3 évet és alig tudod majd levaarni magadról a fiúkat, hidd el :)


Barátság az maradhat, de ne féltékenykedj.. Ha szeretne tőled valamit, tudtodra adta volna már..

2011. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ferike, tulajdonképpen azt szeretném hogy tudjam, hogy mit kéne tenem, hogy közeleb kerüljünk? nagyon szeretnék vele közeli barátságba kerülni, viszont abban bár biztonytalan vagyok hogy szereetnék-e vele járni, mert tetszik nekem, de 12 éves és lehet hogy hülye ötlet lenne. ezért ne mtudom hogy most mit kéne tennem
2011. febr. 26. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
2. kommentelő : Írnod is felesleges volt
2011. febr. 26. 20:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, és a legjobb barátnőm is mondta hogy kerít nekem mást, hogy ne keljen rá gondolnom, de az a baj hogy ez nehéz..Minden nap látom és nem tudok elvonatkoztatni, nem tudok nem így érezni. :$
2011. febr. 26. 20:54
 9/10 anonim válasza:
ahogy írsz róla, látszik h szereted :) mosolyogj rá, ha nem is szólsz hozzá (ne te kezdeményezz, ha még mindig jó havernak tart, tudtodra adja!) "jelekkel" kommunikálj vele.. és majd eszébe jutnak a "régi szép idők", h a mozizásból, hócsatázásból ez lett... hagyd h neki is fájjon 1 picit, és majd el fog gondolkozni!! :) 13/L
2011. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!!! Majd igyekszem, és mjad meglátjuk mi lesz. :)
2011. febr. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!