Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt nagyon tetszett nekem a srác, de akkor nem történt semmi... Azóta újra összejött a barátnőjével, akivel már több alkalommal szakítottak, és igazából mindenki úgy gondolja, hogy nem egymáshoz valók... Néhány napja a sráctól elkértem néhány könyvet, tulajdonképpen most beszéltünk először kettesben és nagyon közvetlen volt (meglepően közvetlen) és segítőkész. Amikor elköszöntem tőle azt mondta, hogy szóljak neki ha bármiben segítségre szorulok. Na már most azt nem tudom, hogy mit is kellene csinálnom (naaagyon kedvelem), mert van barátnője, de a kapcsolatuk nem igazán harmonikus, és ő meg túl kedves volt, ahhoz képest hogy csak ismerősök vagyunk és elkértem pár könyvet tőle... Ja és pár nappal később mikor visszavittem neki a könyveket, egyedül volt otthon (fél pucéran flangált, pedig előtte felhívtam, hogy megyek...)


21/L


2011. aug. 12. 11:40
 1/4 anonim válasza:
Hát ha nagyon biztos vagy magadban és ugy gondolod hogy nem egymáshoz valóak és ilyet csinál előtted akkor rámozdulhatsz. ha bejössz neki akkor ugyis beszáll a játékba ha meg nem akkor legalább megtudod az igazat... de ezt neked jobban kell tudnod mint nekem :P
2011. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először ne mozdulj rá látványosan, csak legyél vele közvetlen, és kedves. Érdeklődj iránta, ezt vegye is észre, de ne túlságosan, ne legyél tolakodó. Amíg beszélgettek néha, Te is jobban megismered őt, és ha összeilletek, és ő is vonzódik hozzád, akkor minden menni fog magától. Ha Te jobban felkelted az érdeklődését, úgyis otthagyja a csajt miattad... :)
2011. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért csak úgy csináld, hogy ne miattad menjenek szét. Légy kedves, közvetlen, de ne nyomulj rá. Majd ha úgyuis rossz a kapcsolatuk szakítanak, te meg ott leszel. :)
2011. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen úgy akarom, hogy ne miattam menjenek szét, nem akarok belerondítani... ha tudnám, hogy boldog a srác és jól megvannak, nem is foglalkoznék vele, csak hát így... :o :)
2011. aug. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!