Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim nem mer lesmárolni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem mer lesmárolni. Lesmároljam én? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már egyyütt vagyunk egy ideje és nem mer lesmárolni.. Még nem smárolt és én sem. pont ezért félek én lesmárolni. fogom tudni hogy hogyan kell? mit gondoltok?
2011. febr. 27. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, kezdeményezz te!
2011. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég furcsa, hogy együtt vagytok, de még nem is csókolóztatok. Kezdeményezz bátran! Nyilván még ő sem csókolózott soha és fél.
2011. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pasid van vagy barátod?
2011. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mi a külömbség?
2011. febr. 27. 00:47
 5/11 Moszuke ***** válasza:
50%

indíts sima ajak csókkal aztán mehet a nyelv is.

de ne mássz át a torkába. az a f*sza ha a két nyelv fél úton fut össze. na mi.. értem?

2011. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Elég sok különbség van a kettő között.. ha nem veszed észre, bajok vannak..
2011. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha pasid, mondhatod azt, hogy vesszőparipád, a csávó, aki azért kell, hogy felvágj, hogy elmondhasd: igen, nekem van pasim, és mindenki kapja be, amije van.

Ha barátod, akkor szereted, és itt nyomhatnék egy 20 soros prédikációt, de inkább nem, mert túl késő van ahhoz.


Elég balf@sz "pasid" lehet, ha nem mer lesmárolni. :))

2011. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz én azt írom,hogy azért nem b alfasz,én a barátnőmmel még nem csókolóztam a 11-év alatt egyszer sem mert nem szereti. De csereket már szült nekem!!! 34F
2011. febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó :D:D:O:O
2011. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem az együttjárás a csókkal kezdődik.ez így elég fura
2011. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!