Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem lesmárolni, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem lesmárolni, pedig 100%, h ő is ezt szeretné. Létszíves, adjatok segítséget!?

Figyelt kérdés
16l
2011. ápr. 15. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
mivan téged kéne lesmárolni? ha jólnézelki akkor nem gond talizunk aztán nyalom a szád.
2011. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én ( 16 éves, lány), nem merem lesmárolni a fiút,akibe szerelmes vagyok...
2011. ápr. 15. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha nem ismered ne akard egyből lecuppantani:)
2011. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ismerjük egymást, de nem merem megtenni :S
2011. ápr. 15. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj oda és smárold le !!Te lány vagy ő meg fiú ez tök normális !! Mit nem mersz ezen ? Hidd el ha elkeztek smárolni nem tudjátok befejezni.Énis elöször féltem de aztán rájöttem,hogy mi a franctól félek :D
2011. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne te akard őt,hanem ő akarjon téged ;)
2011. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Találkozzatok egy helyen ahol 2en agytok, üljetek le egy padra, beszéljetek, közeledj felé, vállaitok már szinte összeér. Ha nem hülye innentől már venni fogja, de ebben a helyzetben már te is simán kezdeményezhetsz. Mert ha nem akarja már rögtön az elején elhajol. Ha viszont a vállaitok már összeérnek és nem hajolt el valószínű ő is akarja. Hajrá.

Én ezt 14 évesen csináltam meg azzal aki tetszett, azóta is együtt vagyunk. (bár vele már jártam egyszer 12 évesen és akkor már csókolóztunk, de 2 év telt el tehát mégis idegen volt a dolog, mivel addig nem is láttam őt)

15/L

2011. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ! Megpróbálom, összeszedem magam ! Az az igazság, hogy ma is kettesben voltunk, és lett volna rá lehetőségem, csak félek :S (már egyszer smároltunk,csak akk még járt vkivel)). Utólag pedig bánom, hogy nem tettem meg. Mondjuk másfél fejjel magasabb nálam... de majd megoldom valahogy... :D Bízom benne.
2011. ápr. 15. 21:11
 9/10 Norb66 ***** válasza:
Bánod? Akkor sürgősen tedd meg! Igen, könnyű mondani, de csak úgy fogod értékelni, ha megdolgozol érte. Nagy levegő, bátorság és csináld! :) Bújj oda hozzá és mikor feléd fordul próbálj közelebb férkőzni a szájához (vagyis próbáld lesmárolni). Elvileg érteni fogja, és "segíteni" fog :) Bátorság, mert nagyon rossz érzés bánni valamit, te is tudod. Sok sikert! :)
2011. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem éred el a száját állj fel egy székre ;)
2011. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!