Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok senkit lesmáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok senkit lesmárolni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok visszahúzódó, szoktam csajozni, meg minden, de amikor oda kerül a sor, hogy a kiszemeltet lesmároljam, akkor valahogy nem megy. Akarom én, de nem sikerül. Még amikor ittam előtte akkor se, pedig akkor tényleg elengedtem magam. Egyszerűen nem merem megtenni, félek a reakciótól, hogy pofán vág, elhúzódik, vagy megharagszik. Szerintetek mit tegyek? 16/F
2010. júl. 18. 13:01
 1/8 anonim válasza:
szerintem smárolj le vkit :D
2010. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatot kell szerezni, h legközelebb már bátrabb lehess. Szerintem.

18L

2010. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja
2010. júl. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lesmarolod,ha mazlid lessz visszasamrol,ha nem akkor baxtad :D.Amugy jobb csok utan bocsanatot kerni,mint megkerni,hogy lehete?
2010. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha olyannal próbálkozol akivel nem nagyon vagy összhangban nem igazán fogja értékelni...

De akivel látod, hogy megy a flört, azzal menni fog!

2010. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem... Közeledési pánik... Am a folyékony bátorság nem célravezető(alkohol)... Inkább gyakorold... És mi van, ha pofán vág? És mi van, ha elhúzódik? Van még közel 1000 csaj, akit le tudsz smárolni...
2010. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen gondom nemvolt sosem :D Volt hogy verekedés után odamentem 1 ismeretlen lányhoz, hogy a barátnőm nekem fontosabb és lekaptam :D Meg sok fogadás. Max mondja, hogy ne pofon nemfog vágni ha nincs barátja tuti. De ha ellök akk is érezted 1 kicsit legalább :D
2010. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sonyk750i ***** válasza:
Csináld, csak olyat nézz ki akinek nincs pasija. Próba, szerencse! Hajrá! 19F
2010. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!