Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnek benne a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek benne a fiúk?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (lány), aki minden fiúval jóba van. Nem ronda a csaj, átlagosan öltözik. Elég rossz tanuló 1-2. Cigizik, jár bulizni= szokott inni.

Volt egy fiú akivel jóba voltam, de mikor megismerte ezt a lányt, azóta velem már nem is beszél, ha ez a lány ott van.

Nem vagyok csúnya, divatosan öltözködöm. 3-4 es tanuló vagyok. Nem járok bulizni, nem cigizek.


2011. febr. 27. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

na látod, pont ez a baj, a kib@szott divat...-.-"

de, legalább az 1 jó pont hogy jobban tanulsz és nem cigizel...

2011. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miért baj a divat?
2011. febr. 27. 16:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Igazából itt nem számít, hányas tanuló vagy, vagy cigizel-e. Az ember nem ez alapján választja meg a társaságát.

Valószínűleg a lány érdekes, jó beszélgetőpartner. Figyeld meg a viselkedését, mi az, ami láthatóan tetszik a többieknek. Látni fogod, hogy az általad felsoroltak egyáltalán nem fontos tényezők.

2011. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bummshakalaka ***** válasza:
Az, hogy milyen tanuló vagy,hogy hogy öltözködsz,hogy jársz-e bulizni vagy, hogy cigizel-e azok semmit nem számítanak...
2011. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bummshakalaka ***** válasza:
a felettem lévő megelőzött...és teljesen egyetértek vele!
2011. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az a mostani divat,h a fiuknak a cigis,drogos,és piás csajok jönnk be :/
2011. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem számítanak. Nem szívesen barátkozom olyannal, aki bukásra áll mindenből.
2011. febr. 27. 16:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem "divatból" keresik a társaságát a lánynak. Gimiben velem is minden srác jóba volt, egyedül velem a lányok közül. Egyszerűen olyan a modorom, olyan a beszélőkém, hogy jobban el tudnak velem beszélgetni a pasik, mint más korombeli lányokkal. Tudnak velem úgy beszélni, mintha én is srác lennék. Ez valószínű annak köszönhető, hogy fiúk közt nőttem fel. Ez nem amiatt van, hogy cigizik vagy piál vagy rossz tanuló valaki. Én 4-es tanuló voltam, néha beültünk meginni egy sört, de nem több, és nem cigiztem akkoriban. Voltak nálam trehányabb, átlagosabb és rosszabb tanuló lányok is, mégis velem szerettek lenni.

21/L

2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mert te biztos apu szeme fénye jó kislány típus vagy ő meg menő :/
2011. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez társaságtól is függ, volt ahol több sráccal is nagyon jó haverként el tudtam dumálni, most meg van egy hely ahol nem nagyon keresik a társaságom, pedig ugyan az az ember vagyok, de ők mások, ennyi.
2011. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!