Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ma bevallom anyámékn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ma bevallom anyáméknak, hogy meleg vagyok. De szeretném meg_kérdezni szerintetek, is mert szeretnék 100% ig biztos lenni benne. Sztetek meleg vagyok?

Figyelt kérdés

szóval, állandóan olyan álmaim vannak fiúkkal, hogy járunk, meg csókolózunk, meg milyen szép az arcra, kék szeme van, stb... és az utcán sokszor megnézem a fiúkat inkább, a lányok is felizgatnak egy erotikus videóban, de érzelem 0! viszont ha egy fiút látok, hasonló helyzetben, az egészen más. akkor azt a fiút kívánom érzelmileg, testileg, és mindenhogy. és nagyon szépnek találom a faszt:P mármint, nem a méretét nézem, hanem van pár olyan szép fasz, ezek általában normál méretűek, amik nagyon izgatnak, főleg ha feszes gatyán keresztül látszanak. akkor úgy vágyom rá, hogy megfogjam, bevegyem a számba.

Szóval, szerintetek nyugodtan mondjam anyáméknak el? mármint, nehogy az legyen hogy elmondtam, aztán meg mégsem, és szegényekből hülyét csinálok?


16/F


2010. márc. 15. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Háááát elolvastam...

Szerintem te nem egyszerű bu.zi vagy, hanem egy szexmániás, enyhén biszex, de inkább köcsögös szopógép :D

2010. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg kellene várnod még lesz egy pár kapcsolatod és elég utána! Addig pedig majd el dől hogy lánnyal vagy fiúval lesz e!

2010. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd még el nekik. 16 éves vagy, ez lehet, hogy csak egy pillanatnyi állapot, egy kis kíváncsiság, egy kis megingás. 16 évesen még nem biztos, hogy ki kell jelenteni, hogy meleg vagy. Ha ez még tovább tart, és kétségeid sincsenek, akkor érdemes elmondani.
2010. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy talán biszex vagy. De Igazából a lényegen nem változtat. Szóval ja, lehet, hogy itt lenne az ideje elmondani.
2010. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, a harmadiknak igaza lehet. Talán inkább mégiscsak várj ele.
2010. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem még várj még lemegy ez a lázadó kamaszkor..bár minden jel arra utal h a fiukhoz vonzódsz de még várj:)
2010. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Volt már fiúval kapcsolatod? (Vagy lánnyal?) Szerintem csak azután jelentsd ki, hogy meleg (vagy bi) vagy, ha az már tényleg biztos. És te is rendezted az ezzel kapcsolatos gondolataidat.

Csak egy pl-t mondok, lány vagyok, és szerintem izgató, ha két lány van együtt. DE! Teljes mértékben hetero vagyok, normális párkapcsolatban élek, és nem tudom elképzelni, hogy együtt legyek egy lánnyal.

Szóval szerintem még várj egy- két évet a bejelentéssel. Ez nem olyan dolog, mintha azt mondod, hogy anyu, apu, ma elmegyek bulizni, jó? Ezt nekik elég hosszú időbe telne megemészteni (gondolom én), és addig, míg te sem vagy tisztában saját magaddal, ne stresszeld őket!

2010. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez most jött, vagy már sokkal régebbi érzés. lehet hogy csak bi vagy. volt egy barátnőm, ő felizgult egy homo videó láttán, (pedig csak felületesen látszott a dolog, konkrétan nem) kikell próbálnod elötte mindkettőt.
2010. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hasonló sok fiúval van szerintem, mint veled, de 90%, hogy ki fogod nőni hamarosan, ha szerencsénk lesz.
2010. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
először is, nem új keletű dolog, másodszor nem akarom kinőni, mert minden álmom egy helyes srác:)) és harmadszorra, lány, te lehet hogy nem tudnád elképzelni azt hogy együtt legyél egy másik lánnyal, de én azt el tudom képzelni, hogy együtt legyek, nem is csak testileg, hanem lelkileg is fiúval! Ennyi!
2010. márc. 15. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!