Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkozzak tovább, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak tovább, vagy törődjek bele, hogy ez köztünk nem működik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit már hónapok óta ismerek,és az elején nem is igazán kedveltem,mert ő kicsit kilóg a sorból,és ez most nem pozitív dolog.Furcsa,elvont,és kicsit olyan,mint akit nem érdekel semmi,csak a hülye motorja,amit mindennap bütykölget.Aztán valahogy mégiscsak össze hozott minket a véletlen,és egy ideje akarva-akaratlanul elég sok időt töltünk együtt.Van,amikor úgy érzem,hogy sikerült áttörnöm a páncélját,és sikerült rájönnöm,hogy igazából ki is ő,de ilyenkor mindig bebizonyítja,hogy nem így van.Kiismerhetetlen,és nem úgy tűnik,mint aki mostanában nyitni szeretne.Szinte semmit nem tudok róla.Van egy sanda gyanúm,hogy mindenről hazudik,és ez nagyon bánt engem.Én kimondhatatlanul szeretem,bár magam se tudom miért,mivel az elején én voltam az,aki ódzkódott még attól is,hogy egy kis időt töltsön a másikkal.Mostanra teljesen megváltoztam,de ő maradt a régi.
2011. febr. 27. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálkoznék a helyedben, és érdekelne, hogy tényleg csak hazudott e mindent, mert mi van ha nem?
2011. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érzem hogy hazudik,meg hogy titkolózik,csak nem értem,hogy miért,mert nem engedi,hogy megértsem.
2011. febr. 27. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelmes beléd csak ágyba akkar vinni.
2011. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez most nagyon nyálsan hangzik,de én csak azt akarom,hogy egy icipicit vonjon be engem az életébe,csak egy kicsivel tudjak többet,mert ettől most nagyon-nagyon szenvedek.
2011. febr. 27. 23:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Van,amikor úgy érzem,hogy sikerült áttörnöm a páncélját" Ha így érzed, akkor elképzelhető. De lehet, hogy fél valamitől, és aztán gyorsan vissza bújik a csigaházába... Lehet, hogy csak sok-sok türelem kell hozzá, hogy meg tudjon bízni valakiben...
2011. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre kár vesztegetni az időt.Maradjon csak a szerelőaknában,sok csalódástól megkíméled magad!Zárkózott,de egós,érzelmes lenne,ha nem lenne gyáva,de nagyarcú.Most fújj visszavonulót!
2011. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te hogy viszonyulsz hozzá? Te hogy szeretnéd, hogy megnyíljon? mit is szeretnél tőle valjójában? először magadban kell letisztáznod mit szeretnél tőle. Csak utána tudsz előrébb lépni, ha már tudod mit akarsz. Miért várod, hogy megnyíljon egy ismeretlen embernek, aki régebben még beszélni sem szeretett volna vele? Képzeld magad a helyzetébe! De minnél több időt töltötök együtt beszélgettek, jobban megismered. Rejti önmagát, kiismerhetetlennek szeretne tűnni, de egy idő után a legzárkózottabb ember is igényli a törődést. Mivel az ember társas lény. Meg kéne tudnod, kérdezned, idő elteltével, miután jobban jóba vagytok, hogy van-e akivel beszélget? Vagy ezt akár láthatod te is az iskolában. Kikkel lóg? milyen emberekkel? hozzájuk, hogy viszonyul, hozzád hogy viszonyul? És ebből lemérni apró, nagyon apró következtetéseket, majd még többet és többet beszélgetni, ha ez nem akadály.

L/17

2011. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elején nem akartam semmit,most pedig csak vele akarok lenni,semmi más nem érdekel már.Nincsenek barátai,zárkózott.Egyedül lóg,vagy néha beszélget pár fura figurával.Régóta lógunk együtt.Mindig beállít hozzánk váratlanul,és elvisz pizzázni,meg a műhelyébe,multkor meg nekem adott egy karburátort,vagy mit.Én nem értem hogy ő mit akar,de ha kérdezek tőle valamit mindig hárít,vagy behazudik valamit.
2011. márc. 2. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlságosan nyomulsz.
2011. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hmm. különös. amennyiben elszokott téged hivni pizzázni nincs semmi gond. Akkor tényleg csak annyira magába van roskadva, zárkózva. Hagyd, ne kérdezd őt arról, amiről nem mond igazat. Nyílik feléd, azáltal, hogy elvisz műhelyébe "a barlangjába". Elmentek pizzázni. Ne siettesd. Ne kérdezősködj. Legyél türelmes. Egy idő után meg fog nyílni, hallgasd őt meg, nevessetek, beszélgessetek, minnél többet legyetek együtt. De arról, amiről nem szeretne beszélni ne kérdezd. mondhatod, neki, hogy benned megbízhat, te meghallgatod őt bármi baj van. Enyhe célzás, de konkrétan ne kérdezz rá semmire. Elfogja mondani, ha elszeretné mondani. L/17 előző előtti válaszoló vagyok
2011. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!