Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek probalkozzak meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek probalkozzak meg, vagy felejtsem el a sracot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy regen kozeledett felem egy srac, a kozeledeset en is viszonoztam, de o abbahagyta ez a kozeledest.

Ra masfel evre, ami most tortent decemberben elmondtam neki, hogy tetszik. O erre nem mondott semmit. Egyreszt meg is ertettem, mert meg soha nem volt neki baratnoje, es gondoltam nincs tapasztalalta ilyen teren.

Azota soha nem beszelt velem, annyiba valtozott meg a viselkedese, hogy kedvesebb lett velem, figyelmesebb; latom, hogy sokszor engem bamul a legjobb baratjaval egyutt. Mindenkivel beszel, csak velem nem; ha lat sohajtozik, melyen a szemembe nez, de tobb semmi.

Msn-en fenn vagyok neki, de 4 honap alatt egyszer se irt ram, hogy mi volt ez a dolog, amit mondtam.


2011. ápr. 6. 19:20
 1/9 anonim válasza:
Ez azért lehet, mert ha még tényleg nincs semmiféle tapasztalata e téren, akkor nem tudja, hogy mit mondana neked. Félhet attól hogy odamegy eléd és ledermed, beégeti magát. Nem tudja hogy mit vállalna azzal ha összejöttök. De bizonyára miután össze jönnétek sokkal jobban érezné magát, és feloldódna a társaságodban. Meny oda hozzá és mond el neki, hogy mi a szándékod, és öleld meg. Ha nem tol el magától és ő is ölel téged, akkor akár meg is csókolhatnád, és már biztos is lenne a dolog. sok szerencsét ;)
2011. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hmm.. látszólag érdekled, mégse mer újra közeledni. Talán úgy gondolja, hogy egyszer már megpróbálta, és most rajtad sor..

Írj rá MSN-n! Nem veszíthetsz semmit. Nem küldött el téged a bús pibe mikor színt vallottál neki, szóval nem taszítja ez a gondolat. Merj lépni, míg nem késő..

2011. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
es hogyan mondtad el neki eloben vagy msn en ?
2011. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
( a decemberi vallomasra ertem :) )
2011. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mivelhogy annyi batorsagom mar nem volt, hogy elobe mondjam el neki, ezert maradt az MSN.
2011. ápr. 6. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
:-? biztos vagy benne , hogy megkapta ?
2011. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyebkent megkerdezhetem hany eves vagy es sulizol vagy egyetemen vagy ?
2011. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(mivel nincs ekezeted gondolom nem magyarorszagrol vagy :P )
2011. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkepp probald meg eloben is a dolgot :)
2011. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!