Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen? Próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? Próbálkozzak vagy fölösleges?

Figyelt kérdés

Kb fél éve volt egy srác aki össze akart velem jönni viszont én lekoptattam, mert nem jött be egy kicsit sem. Mármint a kinézetével volt baj, mert tényleg nem állt a helyzet magaslatán. Aztán megszakadt a kapcsolat 3-4 hónapig, aztán ma rámírt. Ahogy észrevettem az írásából (sokat bókolt stb.) még mindíg akar valamit. Meg többször is emlegette, hogy hiányzom neki. Mondta, hogy most van egy kapcsolata, de nem valami fényes mivel a csaj szerinte megcsalja és úgy gondolja, hogy hamarosan vége lesz. Aztán ugye jöttek az alap kérdések, hogy pl van-e barátom. A beszélgetés végén megkérdezte, hogy nincs-e kedvem találkozni vele, én beleegyeztem megbeszéltük, hogy mikor és hol aztán a köszönésnél ugye írta, hogy "szia" és rakott mellé még puszis és egy szives karaktert.

Mostanra teljesen megváltozott jó irányba és ahogy észrevettem nagyon is helyes lett, és hát amikor néztem a képeit átfutott az agyamon, hogy mi lenne ha..

Tegyek egy próbát, vagy hagyjam a fenébe?


2011. jún. 25. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Próba?miéprtne?Ha bejössz neki,és neked is ő,akkor ez kérdés????24F
2011. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Igen ez még kérdés, mert még a barátnőjével van és ezért nem tudom, hogy mi legyen.

2011. jún. 25. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
csábítsd el és ne legyen bűntudatod!
2011. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!