Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki lenne, ha visszavennem, vagy nem, mivel minden az en hibambol tortent? 18/L

Figyelt kérdés

Joba voltam egy sraccal, majd, mint derult egbol villamcsapas elmondtam neki, hogy tetszik. O, mivel meg nem volt soha baratnoje, meg szerintem meg is volt kicsit lepodve, nem mondott semmit, csak annyit, hogy jo. (azt tudni kell, hogy MSN mondtam el neki)

Erre a cselekedetere, hogy nem mondott semmit, igencsak megharagudtam, ezert 2 napra ra letiltottam a listamrol. 1000szer megbantam azota. Nem koszontem neki, nem figyeltem ra, ha osszefutottunk. Majd probaltam visszavenni, de nem fogadott el.(hogy miert azt csak sejtem)

Mostanaban ha lat es koszon visszakoszonok neki es egyszer melyen egymas szemebe is neztunk. 3 honappal ezelott tortent ez a dolog; szerintetek kerjek tole bocsnatot, egyaltalan vegyem vissza, mivelhogy kedvelem a sracot es szerintem nem er meg annyit, hogy ramenjen a baratsagunk. Szerintetek?


2011. febr. 28. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Majd probaltam visszavenni, de nem fogadott el." MSN-en nem is tudod úgy dobni, hogy újra kelljen kérni az engedélyét.


De szerintem lájkold fészbúkon, az majd segít.

2011. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De lehet, mert kitoroltem is angol szoval ignore lisraba tettem, hogy tud irni, de en nem kapom meg az uzenetet.
2011. febr. 28. 17:11
 3/15 anonim ***** válasza:

"szerintetek kerjek tole bocsnatot, egyaltalan vegyem vissza, mivelhogy kedvelem a sracot es szerintem nem er meg annyit, hogy ramenjen a baratsagunk. "



Igen.

2011. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele 4 szem közt ne azt a rohadt internetet használd kérlek.Én sokkal jobban örülnék annak hisz személyesebb.Láthatod a reakciókat.Nem úgy mint msn en ahol 1 monitorral beszélgetsz.Szemtől szemben látnád a reakciókat.

Msn en kár volt megmondani.Szemtől szemben megmondtad volna neki és lehet ,hogy jártatok volna.

Az sem lehetetlen ,hogy épp valami fontos(nagyon fontos) dolgot csinált és nem ért rá...

Sok szerencsét!

2011. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De o vajon mit szolna? Nem gondolna azt, hogy meg mindig akarok tole valamit?
2011. febr. 28. 17:15
 6/15 anonim ***** válasza:

"De lehet, mert kitoroltem is angol szoval ignore lisraba tettem, hogy tud irni, de en nem kapom meg az uzenetet."


És? leszeded ignore listáról et voila, nem kell felkérni újra ismerősnek.

2011. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Filmet nezett. De az a baj, hogy nekem nincs batorsagom elobe beszelni vele.
2011. febr. 28. 17:23
 8/15 A kérdező kommentje:
Miutan kitiltottam ra 3 napra kivettem az ignore listabol es azota soha nem lattam feljonni. Tobben mondtak, hogy vissza kell irni.
2011. febr. 28. 17:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell. Ámde valószínűleg ezúttal ő tiltott le téged.
2011. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ebbe ne menjunk bele, hogy mit kell meg mit nem! Honnan tudod, neked is YAHOO MESSENGERED van?
2011. febr. 28. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!