Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
VAn egy srác aki nagyon tetszik nekem(és ugy vettem észre hogy énis neki).Kb.8 éve ismererjük egymást nagyon jobban voltunk/vagyunk de mint barátok.Mostanában mikor vele vagyok nem jutok szóhoz,remeg a kezem,csillog a szemem,lüktet s szívem....:D szóval kész vagyok.Miről beszélhetnék vele???
2009. febr. 16. 23:52
 1/5 anonim válasza:
Vegyél nagy levegőt és próbálj meg úgy beszélgetni vele mint régen.Azt nem tod h ő rólad mit gondol?
2009. febr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szemezésekből,bókokból,azokról a sejtelmes mosolyról ugy vettem észre hogy énis neki,de elég egyértelműen. KÖszönöm a választ
2009. febr. 17. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 8 éve ismered akkor nem nehéz témát keresni, csak gondolkodj el miről szoktatok beszélni, pl egy fiú sokmindenről szeret, tőlem ha valaki megkérdi higy áll a Blink 182 az egész wikipédiát kibeszélgetném xD de pl fociről inkább halgatnék :P
2009. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 8 éve ismeritek egymást, már van olyan viszon köztetek, hogy ezt megbeszéljétek, nem?!

Ha nem akarsz még vele ilyenekről beszélni, vagy nem mersz, akkor csinádd azt, amit régen. Hülyülj vele, szórakozzatok, legyél vele minél többet, és adj neki minél egyértelműbb jeleket, hogy bejön neked.

A beszélgetésről annyit, hogy gondolkozz el, miket szeret, mik azok a témák, amik érdeklik, miről beszélgettek ezelőtt, amíg csak barátok voltatok.:)

Hívd el sokszor sétálni, mc donalds-ba, vásárolni, moziba. Előbb-utóbb lépni fog, ha bejössz neki.

Ja és ha nem jut eszedbe semmi, amiről beszélgethettek, mesélj csak magadról... ha tetszel neki, figyelni fog rád, és érdekelni fogja, amit mondasz.;)

2009. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szexről
2010. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!