Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk milyen lányokra buknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

A fiúk milyen lányokra buknak? (12-14)

Figyelt kérdés
ti milyen lányokra buktok? úgyértve sportos, plázacica, stb.. sovány,sportos,kövér, milyen hajtípusú(?),tulajdonságok(?),bőrszín.. meg a többi. nade nem húzom az időt... meghatározásokat szeretnék kérni.. kort és nemet is persze. lehetőleg csak 12-14.. : ) ja és fociztok? : )
2011. febr. 28. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
80 as szintű nightelf hunter
2011. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel :|
2011. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is
2011. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintúgy
2011. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan lányt szeretnek akinek melle van és puncija (természetesen nincs farka) de ez csak az általános vélemény mivel 2011-et írunk így az egyéni vágy esetenként változhat
2011. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16 vagyok, de remélem nem baj, ha válaszolok. Amúgy sincsenek normális válaszok...

Szóval én inkább a sportos lányokat szeretem, akiknek jó az alakjuk és egyből megtetszenek - előbb kinézetre, ha pedig jobban megismerem, akkor fontosabbá válnak a belső értékek; a plázacicák kizárva. Az pedig egy lánynál sem megnyerő szerintem, ha folyton nyafog, kényeskedik, stb. :P

Haj, hajszín, szemszín mindegy. :) De a nagyon rövid hajat nem szeretem, minnél hosszabb és szebb, annál jobb. :) Szerintem!

Tulajdonságok: legyen kedves, megértő, aranyos, egyezzünk jól, számíthassunk egymásra, stb.


Kb. ennyi jutott most eszembe így egyből. De szerintem ha valaki igazán kedvel valakit, és jól egyeznek, akkor az már az elején, egyből kiderül; és nem azért szereti, amilyen, hanem annak ellenére szereti, hogy bármilyen... :P


16/F

2011. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igaz.. deazért az első benyomásnál a külső számít.. aztán meg a többi..: )
2011. febr. 28. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!