Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idős férfiak fiatal lányokra buknak, a fiatal lányok meg az idős pasikra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha egymásra buknak, hol itt a probléma?
2009. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
két külön kategóriát képzelj el
2009. aug. 15. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
hét szerintem ez nem minden esetben így van.
2009. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Bocsánat: hát
2009. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a fital fiúknak a tapasztalt nő kell és az idősebb pasinak meg inkább a friss hús hisz ő már "tapasztalt"Így nem kell már semmire sem tanitani.
2009. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ezzel semmi baj. Nekem is bejönnek a még 10 évvel is idősebb pasik. Szerintem azért van így mert egy idősebb pasi biztonságot nyújt, legalább is azt érzem én, és, hogy tapasztaltabb minden téren és ez azért vonz. Az idősebbeknek meg azért jönnek be fiatalabb csajok(nem mindenkinek)mert azok bele mennek örültebb dolgokba is. De szerintem ha mindketten szeretik egymást akkor nem számít a kor. Most te nem tudom fiú vagy vagy lány. Ha fiú vagy és megismernél egy csajt akit megteszik, majd végül megtudod, hogy sokkal fiatalabb mind amennyinek gondoltad, csak azért ott hagynád? Ha meg lány vagy ugyanaz a helyzet csak a pasiról tudod meg, hogy sokkal idősebb mint amennyinek látszik. Szerintem a kor csak egy állapot.

L17

2009. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
apakomplexus :D
2009. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
80%
Azert, mert az idos ferfiaknak van penze, de nincs puncijuk, a fiatal lanyoknak nincs penzuk, de van puncijuk....
2009. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!