Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok sms-ben? Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok sms-ben? Az a baj, hogy ha személyesen találkozunk akkor mindig elkezd csókolgatni stb és mindig szex a vége. Aztán megbocsátok és ő meg újra csak ígérget.

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy pasival 7 hónapja de az utobbi időben nem működik a dolog. Sose ér rá együtt lenni velem ha van szabadideje akkor is inkább egyedül van. Már sokszor mondtam neki,hogy ha ezen nem változtat akkor inkább hagyjuk az egészet.
2009. ápr. 20. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van így. De az sms-ben szakítást nem ajánlom! Gerinctelen dolog,hogy még a szemébe sem mersz belenézni!
2009. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Semmiképp nem szakítanék sms-ben. Ha találkoztok, akkor húzódj el tőle, légy erős és határozott. Ne engedd, hogy csókolgasson, légy rideg, érzéketlen. De ne sms-ben, az olyan csúnya.
2009. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Sms ben nem.Légy erős,ha elhatároztad magad,akkor mondd meg neki amiket leírtál,és nem hagyd magad befolyásolni az érzelmeiden keresztül.Ha minden kötél szakad,és semmi képp nem személyesen akarsz szakítani,akkor mondd meg neki úgy hogy felhívod,vagy ha ő hiv.
2009. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom még sose csináltam ilyet! Az a baj,hogy most is személyesen akar utoljára találkozni mert úgyis tudja, hohy mi lesz a vége. Nagyon tapasztalt pasi (40 éves) és tudja , hogy ha oda megyek akkor "levesz" a lábamról.
2009. ápr. 20. 10:38
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
AKKOR NE MENJ ODA!!!!!!!!
2009. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
hat tuti ne SMS-ben szakits vele hanem menny oda allitsd le bexeljetek hatha meg tood menteni a kapcsolatottokat ha megsem akkor mond el neki mi van es fel is ut le is ut...
2009. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
akkor ne hozzá menj, hanem valami semleges helyre beszéljétek meg, pl parkba vagy kávézóba.
2009. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Beszélj vele konkrétan!

"Nem azért akarok veled találkozni, mert annyira hiányzol és mert annyira szeretnék már veled lenni. Beszélnünk kell. Nem bájcseverészni akarok veled. Beszélnünk KELL!"

Ebből biztosan érteni fog.

2009. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszókat. Sajnos őt nem zavarja a közönség bárhol megcsókol meg ilyesmi, és sajnos nem lehet vele beszélni se. mindig megmagyarázza , hogy sokat dolgozik és azért nem ér rá. Ma is reggel üzent, hogy hiányzom , szeret stb. Nem értem ha hiányzom miért nem vagyunk együtt? Azt mondja dolgozik, aztán megnéztem és már nem is dolgozott. Én azt hiszem még kicsit szeretem de főleg a szex miatt vagyok vele mert annyira jó vele.
2009. ápr. 20. 11:20
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
akkor először talán magadban tisztázd le, mit akarsz. ha a szex miatt vagy vele, és az meg jó, akkor maradjatok együtt. ha meg az nem elég, akkor szakits vele. ha nem nála találkoztok, hanem az utcán, az rendben van, hogy megcsókol(na, ha hagynád, de neked sem kell hagyni), de csak nem az utcán dug meg, legalábbis remélem. ha meg nem dug meg az utcán, akkor meg ott meg tudod vele beszélni, hogy ennyi volt. persze, csak ha akarod. mert úgy tűnik, nem annyira rossz most neked, hogy szakitsál.
2009. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!