Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan fogdos. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan fogdos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A padtársam a combomat simogatja és néha megpróbál benyúlni a lábam közé vagy a mellemet megfogni. Tombolnak a hormonok, vagy mért csinálja? :D

A melleim kicsit nagyobbak (90C) mint az osztályban a többi lánynak és páran azzal is "viccelődnek" (pl. tittyfuck stb.) Egy szinten dícséret, persze, de már kezd zavarni kicsit. Mit csináljak?


2011. márc. 1. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán ne hagyd.


OFF: tényleg ennyire ostobák mostanában a tizenévesek?

2011. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Vágd pofán, ha a szép szóból nem ért.
2011. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tizenévesek? Lehet, hogy csak 8.
2011. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznék egy 8 éves 90C-s mellekkel *-*
2011. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért fogdos? Pontosan azért, mert te engeded neki! Ha nem engednéd, nem fogdosna, ez még nem jutott eszedbe? észlény...
2011. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

17/L vagyok

Megfogom a kezét és leveszem a combomról, vagy próbálom megakadályozni hogy hozzámérjen. Volt már hogy pofon vágtam, de nem akarok verekedni, nem vagyok ennyire erőszakos típus:D Szóval milyen ötletek vannak még amivel "távoltarthatom"? :D

2011. márc. 1. 16:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Chemotox. Fújd pofán!
2011. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Már ne haragudj, de el tudom képzelni, hogy reagálsz arra, ha fogdos.

"jajjj, hagyjál mááár, hihihi:D:D, jajj neeee" és apró mozdulatokkal arrébb teszed a kezét, de ő visszarakja, mert úgyis olyan édibédin adod elő.


Eltaláltam? gondolom...


Ha érthetően, határozottan elmondanád neki, hogy "most már elég, ne fogdoss ba--meg, mert pofán verlek, hányszor kérjem még, mostmár elég" akkor lehet béként hagyna.

2011. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd, meg hogy szerelmes vagy belém ? magabiztosan. ha azt mondja nem akkor hagyj békén, ha azt mondja igen akkor tökös a srác és akkor mond, hogy máshogy hódítson meg.
2011. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Girlnextdor ***** válasza:
100%
egyszer fogdosd vissza es terjeszd el hogy olyan pici a penisze hogy hirtelen azt hitted puncija van...ne felj tobbet nem er hozzad:))
2011. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!