Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, mit csináljak, hogy öltözködjek, hogy bejöjjek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
én 13/L ő 14/F
2011. márc. 1. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
nem mind1? add önmagad,ne akarj más lenni..
2011. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem akarok más lenni... csak mégis mi jön be a fiúknak?
2011. márc. 1. 16:47
 3/19 Norb66 ***** válasza:
74%
A fiúknak? Nem vagyunk egyformák. A lényeg az hogy neki mi jön be, nem az hogy a fiúknak. Amúgy légy önmagad, és úgy öltözködj ahogy te szeretsz.
2011. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
13-évesen te még tanuljál mert megbuksz és mi lesz veled!?
2011. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

tanulok nem kell aggódni...majdnem mindenből 5-ös vagyok, és nem ez volt a kérdés...

kérlek válaszoljatok normálisan! :S

2011. márc. 1. 17:41
 6/19 anonim ***** válasza:

1. Mi az, hogy mi jön be a fiúknak? Nyilván mindenkinek más.

2. Hülyeség megváltozni egy másik ember miatt, hiszen úgysem téged fog megszeretni, hanem azt a személyt, akit eljátszol.

3. Ha mindenképp be akarsz vágódni, talán ki kéne derítened, hogy mi jön be neki, nem anonim oldalon kéne megkérdeznek ismeretlenektől...

2011. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
vegyél neki world of warcraft-ot
2011. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1. Mi az, hogy mi jön be a fiúknak? Nyilván mindenkinek más. -> furcsa, én nem úgy vettem észre... minden osztálytársamnak ugyanaz a két lány tetszik pl. , tehát mégis van bennük valami különleges, tehát vami mégiscsak bejön rajtuk a fiúknak...

2. Hülyeség megváltozni egy másik ember miatt, hiszen úgysem téged fog megszeretni, hanem azt a személyt, akit eljátszol. -> nem akarok megváltozni, csak azt kérdezem, hogy mégis mit csináljak. mert amikor beszélek vele nem tudok mást csinálni, csak vigyorogni...

3. Ha mindenképp be akarsz vágódni, talán ki kéne derítened, hogy mi jön be neki, nem anonim oldalon kéne megkérdeznek ismeretlenektől... -> de úgy összességében az ilyen korú fiúknak mi jön be...???

2011. márc. 1. 19:55
 9/19 A kérdező kommentje:
1db normális választ nagyon nehéz adni? :S
2011. márc. 1. 20:10
 10/19 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele ,találd meg vele a közös hangot ,mást nem hiszem hogy változtatni kellene ha szimpatikus vagy neki nyert ügyed van ha nem ,akkor buktad ennyi..

off..:

Kövezzetek meg mert konzervatív vagyok ,de 13évesen minek pasi?Nem értem a mai tizenéveseket (pedig én is az vagyok^^)..

2011. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!