Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit gondoltok arról ha egy pasinak nagyon szőrös a háta és a hasa, mellkasa! Lehet hogy e miatt nem kezdenétek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a kulso szamit :) Lehet hogy nem nez ki tul jol ha szoros a hasa vagy hata de ha szimpatikus a srac meg tettszik nagyon oda vagyok erte belsoleg is megfelel akkor nincs akadaly.Majd idovel megmondanam neki hogy vagja le :)) :)
2011. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nekem is olyan sajnos ,de ez a hormonoktól van.Ez azt jelenti ,hogy a srác nagyon termékeny így a gyermeknemzés pl nem lenne felőle gond.

Hogyha barátnőm mondaná ,hogy zavarja akkor eltüntetném.Ez nem olyan mint a nemiszerv ,hogy 2-3 hetente levágod a szőrt

vagy a hónalj ez nagy kiterjedésben van kb elérhetetlen helyeken.Persze nekem nem olyan csúnya nagy hosszú..

2011. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt gondlom először is, hogy borotválkozzon. De amúgy nem kizáró ok:)
2011. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem strandon ismerném meg,(tehát nem látom rögtön,h "csimpánzszerű") akk nem kizáró ok persze. Attól lehet vicces, aranyos pasi.

Viszont szexuálisan biztosan nem vonzana egy ilyen test. Így hiába van összhang, ha testileg nem látom elég kívánatosnak...

Félre ne értsd, nem azt mondtam,h csak tökéletes testű pasi jöhet szóba, de kell,h kívánjam, vágyjak is rá. (ne csak elfogadjam a testét,hanem vonzó legyen számomra)

2011. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy elég szőrös pasi vagyok és eddig minden barátnőm azt kérte,hogy szőrtelenítsek.Persze egyik sem szakított volna velem ha nem teszem,de azért igyekeztek rábeszélni.Most már el sem tudnám magamat képzelni szőrösen.
2011. márc. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, szőrteleníts! Mégis HOGYAN? Gorillát nem szokás borotválni! A pncik könnyen dumálnak, van kemény 3 szál szőr az egész testükön!
2011. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
medve.
2011. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!