Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély a terhességre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmnek Kb február 14. volt peteérése.

26-án este kiszakadt a gumi,és a barátnőmben mentem el.


Nos Mennyi az esélye annak hogy terhes?

Kb most ma vagy holnap kellene megjönnie neki.



Előre szólnék,kioktatást nem kérnék,mivel nem egy éjszakás kapcsolat,hanem már egy 2 éves.


A másik dolog.

Megtudjátok nekem mondani,hogy mi annak a neve,amit aktus előtt kell bevenni,és a következő 2-3 órára véd a terhesség ellen?

Ezt vénnyel lehet kiváltani?

Ha elkezdi szedni a barátnőm,azért használjunk óvszert?


2011. márc. 2. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

HA 26-án este kiszakadt a gumi, legkésőbb 27-én reggel már be kellett volna venni a sürgősségit...


A peteérés annyira nem számít, mert orgazmus is kiválthat egyet, és könnyedén lehetett megtermékenyítésre alkalmas petesejt.


Eléggé nagy az esélye. Egy két éves kapcsolatban tudni kéne, hogyha kiszakad a gumi, és a barátnőmbe élvezek el, akkor kell az esemény utáni...

2011. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia. Van esély a terhességre. Akkor nincs ha 72 órán belül megjön a leánynak. Vagy ha ilyen van 72 órás tabit kell felíratni(de az nagyon összekuszálja a hölgy hormonrendszerét). Személy szerint nem ajánlanám az aktus előti tabletát. Akkor inkább a fogamzásgátlót.

Sokkal jobb és nem kell rettegni a terhességtől.

22/l

2011. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet terhes. HA benne is mentél el, akkor pláne. Miért nem vett be utána 72 órás tabit? Szükség lett volna rá.
2011. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

14-én peteérés és 26-án kiszakadt gumi?

Szerintem max 10%.

2011. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van rá esély. De szerintem a 10 % sem biztató nektek. Lehet ennél nagyobb is.

2 éves kapcsolat mellett is lehet valaki ennyire tájékozatlan?

2011. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Megtudjátok nekem mondani,hogy mi annak a neve,amit aktus előtt kell bevenni,és a következő 2-3 órára véd a terhesség ellen?

Ezt vénnyel lehet kiváltani?

Ha elkezdi szedni a barátnőm,azért használjunk óvszert?"


Ezt nem szájon át kell bevenni, hanem a hüvelybe kell feltenni. Pharmatex a neve és nagyon alacsony hatásfokú, rengetegen lettek már terhesek mellette.

Miért nem szed fogamzásgátló tabit a barátnőd? Hány éves?

2011. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

16 éves.


Tudjuk a 72 órás kellett volna.

Viszont szombaton meglett a baj,hétvégén nincs orvos,hétfőn kirándulni ment 2 napra az osztállyal.

2011. márc. 2. 09:41
 8/15 anonim ***** válasza:
De, van orvos hétvégén is, az ügyeleten. felelőtlenek vagytok nagyon.
2011. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És a kirándulás fontosabb volt neki, minthogy gyógyszert írasson -.-' Egy pasihoz is gyerek az a csaj, nem még dugni -.-'


Elég nagy az esélye... meg ha terhes lesz, legalább tanul, hogy ha ilyen van, inkább figyeljen a biztonságra, és vegyen esemény utánit, mint kirándulgasson -.-'


Amúgy hétvégén ügyelet is van. Meg lehetett volna oldani, ha annyira ki akartátok küszöbölni a terhességet.

Grat hogy az ilyenek szaporodnak.

2011. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na ehhez csak gratulálni tudok:

1-2 éves a kapcsolat és 16 éves a csaj ...

2011. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!