Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély a terhességre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Barátommal megszakításosan csináltuk. (most az egyszer)

A menstruációmnak már meg kellett volna jönnie, kb. 4-5 napja, csüötörtök óta viszont barna folyásom van, kis mennyiségű. A múlt havi mensi előtt is volt barna folyásom, de akkor csak 2 napig.

Mennyi az esély a terhességre? (nem akarok még gyereket.)


2010. júl. 10. 11:59
 1/10 anonim válasza:
50% Vagy igen vagy nem
2010. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, nem olyan nagy az esély, de az ördög sosem alszik..Lehetsz terhes..Legközelebb védekezni kéne, mert az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.
2010. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
www.fogamzasgatlas.hu - van esélye, a megszakításos közösülés 70%-os hatékonyságú nagyjából. De a helyetekben nem kockáztattam volna ekkorát csak egy kis plusz élvezetért. A tabletta is nagyjából 2-3 ezer Ft és csak a nőgyógyásszal kell felíratni.
2010. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mi lesz a neve? :)
2010. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok!- persze. Nem értem, miért kell gúnyolódni, mikor odaírtam, hogy nem akarok gyereket. Köszönöm a hasznos válaszokat és a kiosztásokat.
2010. júl. 10. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy 30ezer forint és egy művi terhességmegszakítás elegendő tanulópénz lehet számotokra, hogy megtudjátok, milyen is az a megszakításos "védekezés". Mint a válaszodban is írtad, nem akarsz gyereket, és ha valóban így van, miért nem teszel érte, lusta vagy hozzá? Természetesen lehet gondolkodni ilyen naptár, százalék/esély meg megszakításos "izékben" is, de a lényeg ne feledtessen el: "CSAKIS ti b*szhattok rá".
2010. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltátok megszakításosan? Gyakorlatilag nulla. Ne izgulj! Majd megjön!
2010. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

12:47-es már nem azért, de már írtam, nem kell az észosztás, nem azért írtam, hanem kérdeztem valamit, amire választ vártam, nem azt hogy leosszon itt engem egy idegen. Tudom, hogy rába.szhatok, és félek is, jó érzés most neked itt szidni??? Mondd, élvezed??? Mert ha igen akkor gratuálok. Te talán tökéletes vagy és soha nem hibáztál??? Kétlem!

Utolsó válaszoló legyen igazad!!!

2010. júl. 10. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
NEM lehet pontosan megmondani, hogy mennyi az esély arra, hogy teherbe ess, de ha azt mondom, hogy "70 százalékosan véd", akkor azzal mondd, mire mész? Teljesen szerencsefüggő, hogy terhes lesz-e valaki tőle, de még ha úgy is lenne, hogy 70%, akkor is teljesen mindegy lenne neked, ha éppen beleesnél abba a 30%-ba, nem igaz? Vagy ha olyan válaszokat írna mindenki, mint az utolsó válaszoló(aki mellesleg jó nagy hülyeséget is írt, de legyen inkább igaza), akkor lehet, hogy jobban esik neked, viszont nem segít rajtad egyáltalán, mert attól még ugyanúgy van esély rá, hogy terhes vagy. Természetesen nem vagyok tökéletes, én is hibázok, tudom, hogy milyen rossz lehet vlakinek, ha hibázik, nem kívánom ezt senkinek, de törekedek rá, hogy ahol lehet, ott elkerüljem a lehetséges hibákat, főleg az olyanokat, amik elkerüléséért nem kell hegyeket mozgatni, hanem megoldható egy-két kisebb előkészülettel vagy egyéb egyszerű módon; a te hibád valójában felelőtlenség volt, ez a jó szó rá(nem tudom, hogy hány éves vagy). Nem, nem élvezem, mert miért is élvezném, viszont remélem, hogy emlékezni fogsz rám, akárhogyan is alakul a dolog, felméred a cselekedeteid súlyát, és nem vétesz többé ehhez hasonló hibákat; azaz megtanulod egy életre, nem úgy, mint nagyon sok ember, aki az első ilyen dolgot megússza(de olyan is van, aki nem), és mégegszer ugyanaz történik vele, mert a saját baján sem tanult. Ha nem fordul elő veled többször, akkor már különbözöl ezektől az emberektől. Őszintén remélem, hogy az utolsó válaszolónak lesz igaza veled kapcsolatban.
2010. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

R

Mi is egyszer csináltuk megszakításossal, és akkor 5% esély van rá. És nálam betalált:S Mi sem akartuk, úgyhogy jött az abortusz.

2010. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!