Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyem figyelmen kívül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Van egy srác az évfolyamon, akire akkor figyeltem fel, amikor szalagavatótáncot tanultuk. Jól néz ki és kiderült, hogy kedves és jófej is. Kicsit tetszett, de nem volt vészes a dolog. Aztán egyszer azt álmodtam, hogy a vőlegényem és nagyon szeretem. Ettől kezdve ha megláttam, mindig eszembe jutott az álmom és nem tudtam mit csináljak.

Tegnap meg jön egy közös órára és látom, hogy egy tök jó kék belebújós, kapucnis pulcsi van rajta(ha pasi lennék én is ilyet hordanék mert tök jó) és az jutott eszembe, hogy milyen meleg lehet az a pulcsi. És ha járnánk kölcsönkérhetném és az milyen jó lenne.

Aztán belegondoltam ebbe és nem is tudom hogy juthatott eszembe... Nem hiányzik, ha nem látom meg nem szakad meg a szívem, ha a barátnőjére gondolok...

Most belezúgtam vagy nem? Ráhajtani nem tudok, mert szereti a barátnőjét, szóval nem is foglalkozzak az egésszel és keressek valaki mást? Lehet, hogy már végre kéne egy olyan kapcsolat, ami tényleg komoly és akár le is fekszem az illetővel? Teljesen össze vagyok zavarodva.

18/L


2011. márc. 2. 16:56
 1/4 Pj0tr ***** válasza:

Azt neked kell tudnod, hogy beleszerettél-e. De valószínűbb, hogy egy meghitt kapcsolatot szeretnél valódi, mély érzésekkel.

Azt viszont áruld el, hogy hogy a fenébe jött össze a "Vegyem figyelmen kívül?" mondat??? A "hagyjam" szó amit keresel, nem?

2011. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet, hogy tényleg egy kapcsolat kéne.

És igen, a hagyjam akart az a szó lenni, nem is tudom hogyan sikerült az vegyemre... ˇˇ

Sztem már fáradt voltam.

2011. márc. 3. 15:15
 3/4 A kérdező kommentje:

Változott az állás, el kéne felejtenem... De hogyan? Asszem teljesen belezúgtam. Már állandóan őt keresem a suliban és alig várok minden percet, hogy beszélhessek vele 3 szót.

De még mindig megvan a barátnője és szereti, úgyhogy ezzel nincs mit kezdeni. Ráadásul ha eszembe jut a csaj nem arra gondolok, hogy "hülye ribanc, húzz el" hanem hogy "remélem rendes a sráccal mert nagyon jó pasija van és remélem sokáig együtt lesznek"!

Na most ez zavaros meg hosszú volt, de hogy verjem ki a fejemből?

2011. máj. 3. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szükséged van valakire, ennyi... Per pillanat a legjobb megoldás, hogy NE KERESD A TÁRSASÁGÁT, sőt szakits meg vele minden kapcsolatot ha lehet, tudom drasztikus de muszály eltereld róla a gondolataidat... viszont felőlem azt csinálsz amit akarsz, hidd el mi jobban tudjuk, hogyan kell elfelejteni valakit, mivel többször ér ilyen jellegű csalódás minket... 19/f
2011. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!