Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá az osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá az osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni közösön verni egy fiúval, van is egy jelölt, de hogy vegyem rá?
2011. szept. 20. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őőőőregem. Ez tényleg mindennek a legalja. Ha tetszik ha nem a kérdés követeli h. hülyének nézzenek.


Ne tedd. Masztizz közösen egy csajjal..... Már kevésbé tart a társadalom bunkernek.


By

2011. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megkérdezed tőle
2011. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Közösen akartok verni? Engem? Az anyátok úristenit :D
2011. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem ez kifejezetten b.uzis.mondjuk lehet nem,de ha már ennyire ki akarod próbálni az ilyen dolgokat akkor próbáld ki a karverést is.Neten fönt van hogy kell (elég beteg dolognak tűnik). Szóval midn2 fél ráfog a saját f*rkára és a másik kezével elkezdi húzogatni a másik kezét. Ami végülis nem b.uzis,de mégse magadnak vered... Szóval ajánlom figyelmedbe. (én sose próbáltam,de az ember már csak ilyen kíváncsi természet szóval írd majd le a tapsztalataidat)
2011. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
velemis kipróbálhatod :D
2011. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
1. inkább te vagy a legalja...
2011. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Jóvan hülyebuz.. akkor hokizz fa*szikkal.

És érezd magad nagynak.

Kis buzerátor köcsög. Hányok a magadfajtától.


1. voltam

2011. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Solarian ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Remélem mikor rákérdezel az illető pofánvág...
2011. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem volt gyerekszobád???
2011. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen beállítottságú az az osztálytárs?

Mert ha nem meleg, akkor csak kinevet, és mindenki meg fogja tudni, hogy te ilyeneket akarsz csinálni...

2011. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!