Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyem lazábbra a dolgot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem lazábbra a dolgot vagy wtf?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésemből kiindulva a válaszok alapján arra következtettem, hogy én túlságosan is keresem a barátnőt , épp ezért nem is volt még :S Haver szerint én a nagy szerelmet keresem, és be kell látnom igaza van. Vagy mégsincs? 22F
2011. okt. 15. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj csak a világgal van a bajXD Hogy miért? Azért mert te tényleg komolyan keresed a szerlmet, de..... de a nők ezt lesz*rják, mert ők mást akarnak. Ők is szokták mondogatni, hogy szerelmes akarok lenni csak hogy ők választják ki azokat a pasikat és nem te villogsz a szemükben:) Legtöbben viszont csak rövid kapcsi meg dugó kapcsi, stb. Akik komolyan gondolják se azt akarják ahogy te közeledsz. Talán egy valaki észre vesz;) Ne add fel! Az az igazi fogás, ha nagy halat fogsz:D
2011. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Könyvkötet: zsedenyi csaba-kulcs a nőkhöz

lehet hogy most hülyének nézel, de ha ezt tényleg fontosnak tartod 1 próbát meg kell hogy érjen neked...

én sokat tanultam belőle, habár én még nem tartok ott hogy szerelmes akarok lenni, sok mindenben segít, elég részletes...

2011. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az a wtf? bocsi, nem vagyok egy mai kakas. Amugy majd eljon, amikor nem is varnad, tapasztalat:)

41F

2011. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Be cool- csak lazán! Járj el szórakozni flörtölgess stb. Ne légy paraszt, nem kell füttyögetni egy csaj után h észrevegyen. Aki észre akar venni ugyis észre fog.

Akkor talál rád a szerelem, mikor nem akarod görcsösen. ;)

2011. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A wtf et sok féle képpen lehet leírni , a legjobb megfogalmazás, hogy mi a f*sz van !!!!XD De az angol kevésbé trágár :D
2011. okt. 17. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó várni... De betegesen nem kell...

A szerelem az nem akkor jön amikor mi akarjuk...

Az magától talál ránk...

Az 1 érzés... Amit nem irányithatunk mi...

2011. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadok az utcsó csaj volt :d ők hisznek általában a sorsban :D és ha megemlíted olyan körülményben egy csaj előtt ezt a szót biztos komolyan veszi amit mondasz :D
2011. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!