Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok a féltékenységbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalok a féltékenységbe, mivel foglaljam le magam?

Figyelt kérdés
Még együtt se vagyunk, csak naponta beszélünk elég sokat, de ma nincs fent sehol. Ilyenkor az jár a fejembe, hogy biztos csajozik és ettől bekattanok. Valaki tudna adni, normális, megértő tanácsokat?
2011. márc. 2. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen bizony változtatni kell. Először is az önbizalmadat kell növelni, mert a féltékenység alapja az önbizalomhiány.
2011. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, de ezen változtatni nem egyszer. Azért köszönöm.
2011. márc. 2. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szeretnéd, hogy éreztesse veled, hogy fontos vagy a számára?

Találkozzatok élőben. Szerinted van alapja annak a feltételezésednek, hogy csajozik?

2011. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A találka nem megoldható még 1-2 hétig. Ezért gondolom, hogy csajozik, ennyi idő alatt, talál egy egész pompom csapatot. :(
2011. márc. 2. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nem vagy elég jó neki?

Azt a férfiak nem szeretik, ha azt gondolod, hogy nem vagy elég jó neki... Fárasztó, tudod, mindig lelket önteni egy lányba...

2011. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt mások nem látják rajtam, ez biztos. Csak így anonim vagyok kétségbeesett.
2011. márc. 2. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd... :D

Ezt azért észre lehet venni. Egy fiú biztos észreveszi... Ezek ilyen férfiúi megérzések.

2011. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne féltékenykedj,gondolj arra hogy jól haladtok,valamiért csak veled kavar nem mással...Próbálj ezen változtatni,mert ha össze is jöttök,ez tönkreteheti a kapcsolatot!

Lazíts,és fogadd el magad úgy ahogy vagy!

Majdcsak feljön.:) Kitudja milyen dolga van,suli-szülők-fáradtság-vagy egyszerűen nincs kedve gépezni..Nem kell mindig ott lógni..Nyugi :)

2011. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!