Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok a szerelembe és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalok a szerelembe és nemtudok semminek se örülni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
féléve megismertem egy fiút, de csak négyszer találkoztunk és minden szép és jó volt én azt hittem együtt vagyunk és fontos vagyok neki, de utoljára decemberben találkoztunk és kábé egy honapja beszéltünk utoljára. És most van barátnője és engem teljesen elfelejtett és éjjel nappal sírok, nemtudok másra gondolni, csak rá, és hogy már semminek nins értelme és próbálom elfelejteni de nem tudom. Mi a fenét csináljak? egyszerűen nem bírom ezt.senkinek nem vagyok fontos
2010. márc. 28. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most mindenki azt mondja járjak szórakozni meg keressek mást de azért nem úgy megy az ....::::(
2010. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj a dolgoknak ne csak keseregj, magaddal cseszel ki, ha nem vagy hajlandó egy kicsit a szép oldalát is meglátni a dolgoknak. Menj el és szórakozz, vásárolj, fagyizz, sétálj.
2010. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én próbálom, de egyszerűen nem megy. pedig baromira nemvagyok szerelmes típus, sőt ő az első.
2010. márc. 28. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is gyakran éreztem így, de nyugi. Az idő sok mindent begyógyít. Lehet nem ő volt neked szánva. Van még időd.
2010. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hinni a templomban szoktak...
2010. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szemét sz*r srác...
2010. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ateista vagyok szval ne templomozz.ha az én helyembe lettél volna te is HITTÉL volna
2010. márc. 28. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos én is így vagyok csak én fiú vagyok és egy lány csinálja ezt velem
2010. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!