Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálos féltékenység?! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálos féltékenység?! Hogyan gyógyítsam meg magam? XD Ez nem vicc, de belehalok a féltékenységbe. Félek hogy elveszítem, nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Félek hogy egy bizonyos csaj még mindig akarja, és széjjel akar minket választani.

Tudom hogy most is telefomon beszélgetnek.:(

Legszívesebben szakítanék!

Miért kell már 10percen keresztül beszélni.


2010. aug. 13. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már most is szakítanál, mért félsz, hogy elveszted?

Egyébként meg: Egy kapcsolathoz bizalom is kell

2010. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mit kell telefonálniuk ennyi ideig
2010. aug. 13. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom 1 évig jártam a csajjal nem engedtem neki felvenni egyes ruhákat nehogy bejöjjön másnak. De aztán kezdtem belőle kigyógyulni mert tudtam h csak engem szeret. Beszéld ezt meg vele őszintén és hidd el jól fog neki esni h ennyire szereted/féltékeny vagy rá!
2010. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Sötétség ellen nincs orvosság.
2010. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hisztérika vagy, nem bízol a párodban.

előbb utóbb ő fog veled szakítani ha ezt tovább folytatod.

2010. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy pont itthon, a füled hallatára beszélnének meg egy randit?
2010. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem lakunk együtt.és amúgy csak véletlenül emeltem i még1 ×er a kérdést
2010. aug. 16. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell beszélned vele rendesen. Mi több éve vagyunk együtt. Amikor elkezdtünk járni, volt egy csaj, akivel a párom jóban volt és mai napig barátok. Na ez a csaj akkor bejelentette, hogy szereti a párom, és a barátnőivel elkezdett szervezkedni, hogy a barátom szakítson velem, miatta. Persze nem szakított, szerencsére. Nekem azóta is a bögyömben van a csaj, pedig van neki is barátja, de még mindig elkap tőle az ideg :) viszont mi is megbeszéltük a barátommal, elmondtam neki, mi a bajom. Ha nem akarod elveszíteni, meg kell benne bíznod. Én is éreztem úgy,hogy legszívesebben rögtön szakítanék, annyira féltékeny lettem, de átgondolva az lett volna a legnagyobb hülyeség, amit tehettem volna. Szóval nyugi, üljetek le, és beszéljétek meg.
2010. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!