Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus hostess munkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus hostess munkát válalnátok ha nagy anyagi bajban lennétek? érdekelne a véleményetek

Figyelt kérdés

én gyermekes anya vagyok,de nagy anyagi gondokkal.te beválalnád ha igy állnál,vagy mit tennél???

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre.köszönöm


2011. márc. 3. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez a prosti diplomatikus megnevezése...
2011. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem biciklire kell a pénz.és nem luxusra.

hanem a normál élet fentartására.

2011. márc. 3. 10:57
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!


Küldj pár fényképet az eurostarbp@citromail.hu címre, talán én tudok segíteni. Részletek s zintén mailben..

2011. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. márc. 3. 11:12
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok... jogi diplomával 3 szakmával és az anyukámék rég nem tudnak segíteni!!!! Nagyjából másfél éve egy barátnőm elmesélte, hogy dolgozik, h kva.... és akkor már 3 hónapja kerestem állást, hiába... új voltam pesten, nem volt kapcsolati tőkém, semmim.... elmentem egy munkára, és egy nagyon kedves úriemberrel kellett lennem, teljesen kibírható volt.

Azóta ebből élek.... külföldön dolgozom, kint havi 1-2 millió forintot össze lehet szedni....

Utálom azokat az embereket, akik anyuci meg apuci pénzéből élnek és verik a nyálukat meg szidják a lányokat, akik ezt csinálják!!!!

Nem vagyok magamra büszke, de amikor elkezdtem, már zsömlére sem volt pénzem... és most van életem, félretett pénzem...

Mindig azt mondom, hogy szerintem nem az én szegénységi bizonyítványom az, hogy ebből vagyok kénytelen megélni, hanem az országunké!!!!

És nem én nem vayok olyan gyáva, hogy inkább felakasszam magam!!! Pedig nem ez a könnyebbik út, de azt mondom, csináld ha muszáj!!!! De okosan!!!! :)

2011. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!